Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Ціни на сезон
Ціни на сезон

Доброго здоров"я.Хлопці,цікаво хто як зараз оцінюється.Долар непередбачуваний.Ми вже й не знаєм шо казати.Минулого року брали в доларах середню ціну по Львові (або в гривневому еквіваленті по курсу).Зараз якшо прирівняти до минулого року-виходить  досить пристойна цифра.Люди лякаються,-50 % шукає ше шось.З другого боку зафіксували ціну в гривнях в межах розумного,а тепер самі думаєм,щоб літом не прийшлось за лоток яєць лабати,гривня летить до низу.Хто шо скаже.

йти на майдан,чи закордон

Збільшувати ціну в гривнях поступово, для початку на 30-50%, бо в людей не має змоги заплатити по курсу долара.

 Ми теж зафіксували в Гривнях. Не знаю чи правильно - чи ні... Важко щось спрогнозувати в такому часі, - але люди долара лякаються як дідько ладану Треба йти на зустріч людям всі ми в однаковій біді знаходимся! Ми можемо демпінгувати ціни бо ми надаєм послугу а не займаємося комерцією! Я розумію що зара 15 користувачів скажить "а мікрофон ти купляв за гривні ?" - а я скажу - мікрофон я вже купив! і я думаю, всі хто тут чемно лабає - вже давно має на чому лабати! Поки думаю в кожного хватить приблизно на 2015 - а там побачемо! Настав такий час, що прогнози дальше одного дня - робити важко...

Колеги, в сьогоднішніх умовах про долари можна забути... Тільки не адекватна людина може платити сьогодні музикантам в доларах. Подумайте, чи ви б самі заплатили в доларах, коли курс сьогодні 30, а завтра може бути і 50...Добре, що взагалі одружуються)

Ціни... ціни... А все дуже просто - ви дивіться на ОФІЦІЙНУ МІНІМАЛЬНУ ДЕРЖАВНУ ЗАРПЛАТУ (у освіті, культурі і т.д.), що хіба набагато вона збільшилась? Ні, от і думайте чи будуть мати змогу плптити за музпослуги пересічні громадяни, при умові що багатьом структурам вже затримали виплати на1-2 місяці. Я розумію що гонорові газди за музло платять не із зарплатних грошей,так то їх забаганки, але більша частина люду ті копійки що платить нам держава, стараються тепер притримати і економніше витрачати бо в багатьох кредити і борги і т. п. Я думаю що ціни на лабу (якщо вона ще буде) будуть на рівні минулого року плюс максимум 10% у кращому випадку. А взагалі то це питання повинно мати індивідуальний підхід до кожного замовника, адже один замовник може вільно торгуватись між 800 -1000$, а інші з огляду на становище торгуються між 2000 - 2500 грн. і це факт який має місце.... 

Хто на скільки свою роботу оцінує то за таку ціну нехай і лабає.... хіба ж він  винен у тому що люди оцінують його роботу у два раи дорожче ...

адже один замовник може вільно торгуватись між 800 -1000$, а інші з огляду на становище торгуються між 2000 - 2500 грн. і це факт який має місце....

Не менше 60% українців, працюють на зарплату у 2500 грн. цілий місяць.

Невже 2000 грн. за день це мало?

Хтось грає на 800-1000 доларів, а хтось на 2000-2500гр. все індивідуально, для чого узагальнювати?

Я вам  скажу ціну полюбому треба фіксувати  в гривнях.Дол рано чи пізніши в паде вдвічі.Згадайти як це було років вісім назад.Долар теж пригнув з 5 до 20 гр за дол І була тоді ціна 1000 гр за день.По курсу 5 гр але коли став по 8 стали брати вже 2000 гр.Так що долар як захоче так буде пригати а ціна повина бути одна коли влюдей  такі самі зарплати залишилися.І не всі товари і продукти подорожчали в тричі але лише на пару % процентів.Навіть автобуси пару днів подорощали в двічі але на другий день вернулися до тої самої ціни що була.Бо люди зробили забастовку їм. Вони теж куповали свої буси в дол і ремонтуються черз наші дорооги майже щодня і каждий день треба заправитися і заплатити водієві і налоги.А ми купили раз  в долларах і спокойно рацюєм багато років без проблем і поломок.І напевно давно вже їх відробили як брати у гривнях бо більше 50 000 тисяч гр ви тоді не потратили.І я знаю точно зараз ніхто майже нічого не купую по курсу 30 .Подивіться як були в оголошеннях ці самі товари пів року на зад так і є до тої пори  Треба робити як раньше коли не було интернету и музиканти усі зрайону збиралися заказували кабак чи просто в дк разом і обговорювали ціни і ніхто ні на кого не був в обіді. А то ми пишим тут одне а насмому ділі робим друге.І всі це чудово знають.І виходить бардак як в державі нашій так і серед музикантів.Треба бути добрішими до своїх колег і до людей і ми тоді получим стабілльність.Бо влада цього не зробить за нас. 

Перечитав ВСЕ, по три рази, "пережував" і МАЙЖЕ нічого, для себе не засвоїв.

То де " палиця Бубки" яку можливо подолати????

З доларом ( чи інш. валютою) - можуть розрахуватись ТІ хто приїхав за границі і мають ЇХ в наявності... В Україні їх ніхто купляти, особливо для розрахунку з лабухами, НЕ БУДЕ.... На погашення валютних кредитів "налу" не вистачає...  З цим ясно - грішна одиниця ГРИВНЯ.

Обговорення ціни., Тут пишуть -" хтось не буде торгуватись і 800-1000$, хтось торгується за 2000 -2500 гр, бо це гроші..."  Хлопці чесно вірю ЇМ ( замовникам), бо час такий дурноватий, що все не закупиш за пів року на перед... А в станній тижень перед весіллям і в день самого весілля йде Левова частка грошових витрат... АЛЕ За.........бує їхнє дурне питання при обговорені ціни.. Коли пояснюєш що в 12- 14 році долар був стільки і брали ми 3500 - 4000 гр. за весілля з своїм транспортом, в 15 році долар самі знаєте скільки - АЛЕ берем ТУ САМУ ЦІНУ 3500 - ну 4500 гр.  І ТУТ ФРАЗА  _" А чого ви стільки берете, як вже всі беруть 2000 -2500...."  До слова ті всі до кризи так і брали від 1800 - 2500.... ЯК результат такого годження всього - навсього  3 халтури.... І більше ніхто не звертається...

ЯКИЙ вихід???? НАПИСАТИ си на "чолі" _ Ми вже такі як ВСІ, і берем 2000гр - годіть НАС....Чи чекати свого замовника?

Висновок для мене ОСОБИСТО такий ( вже було пару халтур зимою і на одній був як гість)  До речі  ЛАБУХАМ з Франківська, які лабали 14 лютого в Пробіжні Чортківський р-н ( КУРЦ, РОЛІК, САКС Гітара і Вокалістка - респект. Шкодую, що скоро поїхав і не познайомились.)

Контингент зменшився на ХАЛТУРАХ - дворянськи на 50 вісотків, кабацьких на 20... Відносно і скоротився час забави - Значить і ціну дійсно можна зменшити в розумних межа, або як кому приторгується.

Шкода ТІЛЬКИ, що при цій тотальній економії всього, знов піде "перетряска зформованих і злабаних колетивів - щоб ДІЛИТИСЬ БУЛО ЛЕГШЕ...  ЖАЛЬ... 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти