Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Новинки Українських пісень за 2015 рік.
Новинки Українських пісень за 2015 рік.

pete fedyshyn, категорично з Вами не згоден. На мою скромну думку, суть не в захисті авторських прав. Проблема в тому, що на українську музику немає попиту. Так, в нас є досить непоганий рок, фольк-рок, сучасна електронно-клубна музика, проте!!!, немає не тільки якісної (та й необов'язково на перших порах), а й взагвлі немає сучасної української (україномовної) попси, яку б слухала ВСЯ країна.

А раніше і рок-музики української не було, але появились Гадюкіни, ВВ, Океан Ельзи і т.д., що вам заважає зайняти нішу в поп-музиці, візьміть і зробіть.

А раніше і рок-музики української не було, але появились Гадюкіни,

А брати Гадюкіни появились вчора....

pete fedyshyn   таке враження що ти сьогодні відірвався від маминої цицьки...

Володимир Матвійчук

Гурт Дивограй, скільки пісень Ваш гурт написав та видав за останній рік? Скільки концертів ви відпрацювали?

 

Пане Володимире, а яке це має значення? Ваше запитання в мене асоціюється з таким прикладом: це якби футбольні вболівальники скаржились на гру української збірної і тут з'являється ще один, який їм каже:а скільки ви самі матчів зіграли (в дворі)?

Вас я "заочно" знаю як хорошого аранжувальника та автора. То скажіть мені, будь-ласка:скільки Ваших пісень крутяться на радіо і виконуються на весіллях? 

Думаю, Ви прекрасно розумієте, що бажання має бути підкріплене фінансами, і що на мою скромну думку, більш важлива-грамотним піаром. Чи можливи Ви думаєте, що пісня, яка зараз на перших місцях хіт-парадів українських радіостанцій "Бумдиггибай" Потапа та Насті є мистецьким шедевром, як мінімум, останніх десяти років?

А раніше і рок-музики української не було, але появились Гадюкіни,

А брати Гадюкіни появились вчора....

pete fedyshyn   таке враження що ти сьогодні відірвався від маминої цицьки...

Не вистачило знання букв, щоб дочитати речення? Де я написав, що Гадюкіни вчора появились? А ВВ і Вакарчук, вчора появились?

Від маминої цицьки я відірвався давно, вже пятий десяток років йде, а в тебе надалі крім хамства, ніяких аргументів....

Думаю, Ви прекрасно розумієте, що бажання має бути підкріплене фінансами, і що на мою скромну думку, більш важлива-грамотним піаром. Чи можливи Ви думаєте, що пісня, яка зараз на перших місцях хіт-парадів українських радіостанцій "Бумдиггибай" Потапа та Насті є мистецьким шедевром, як мінімум, останніх десяти років?

Не сприймайте, як камінь у свій город, бо до вас не маю жодних претензій , але не погоджуся з вам і ось чому.

Звичайно якщо написати абищо і хотіти на радіо, то треба гроші. Але є пісні і виконавці, які відомі без багатих "папіків". Наприклад "Старенький трамвай" Шевченка, наприклад хороші пісні пише А.Мірзоян, але він йшов на різні шоу і показував себе і свої пісні. Перш за все потрібен талант і велика праця, друге - не розраховувати на швидкий результат. Для прикладу: скільки пісень Стінга ви чули чи знаєте? більшість скаже ну декілька. А в нього альбомів десятки!!! Не всі були вдалі, не всі популярні, але він працював і працює далі. А виправдовувати власну бездіяльність стогонами про відсутність грошей, це з розряду: якби я мав рибу, то робив би консерви, але не маю бляхи. Напишіть сто пісень, я думаю принамні одна популярною стане (якщо ви талановиті).

Дякую за відповідь питанням на моє питання :)

Про футбол. Вважаю аналогію з вболівальниками нелогічною. Українська збірна складається з гравців вищої ліги. Вона в свою чергу скаладається з команд, які вийшли з першої ліги; і так далі, починаючи з з дворових команд та спортивних шкіл. І кожен з початківців має прагнути забити гол, захистити ворота, виграти матч. І аж потім - потрапити до більш сильної команди.

Про творчість та шоу-бізнес. Це різні речі. Ви шукаєте гарні українські пісні, щоб їх можна було переспівувати; чи ті, що на вершині хіт-парадів? Щоб написати гарну пісню, не треба платити за PR, ротації тощо. Щоб її розповсюдити, зараз достатньо залити її на музичні сайти та соціальні мережі.

Про мене. Ще раз дякую за відгук про мою творчість. Крутяться на радіо - біля десятка. І кілька на телбаченні. Це не моя заслуга і не моя вина; адже моя робота прикладна: замовник заплатив - я зробив. Далі все залижить від цій та мети замовника. Так чи інакше, з 200 творів, написаних за кілька років, засвітилось 10. Всі 10 - в Росії, так як більшість замовників звідти. Хотів би більше творити для українців, та замовлень дуже мало. Так чи інакше - опублікований цілий альбом хмельницького автора Ігоря Панфілова на мої аранжування: https://soundcloud.com/rockmeister-1/sets/34uudffygafj А ще багато робіт непопсового складу, вони взагалі не мають з'явитись на наших радіостанціях Наприклад, три альбоми нотних аранжувань для казахського симфонічого чи саундтреки для комп'ютерної гри.

Про Вас.  Ви - не пасивний слухач, а музикант; і самі повинні бути спроможні творити, а не спостерігати та копіювати. У нас в кожній області є по сотні гуртів та авторів, 24 області. Аби кожен створював одну композицію в місяць, вийшло б 28800 творів на рік. Нехай половина з них була б піснями, адже це популярний жанр. То хіба 3 14400 пісень не знайшлося б сотня достойних?

Не сердьтесь, не намагаюсь Вас образити. Лише спонукаю до дій. Вважаєте, Потап написав 10 пісень, і всі вони стали хітами? Чи одразу потрапив на радіо та ТБ, знайшов гроші? Чи не грав він у кабаках, чи не шукав інших способів заробітку? Просто у людини велика працездатність, достатньо сили сказати "ні", та цілеспрямованість.

Хочете багато цікавих українських пісень? Пишіть їх.

pete fedyshynВолодимир Матвійчук, Ви обидва є цікавими та адекватними співрозмовниками, яких на цьому ресурсі стає дедалі менше. Не ображаюсь на ваші дописи, бо все, в принципі, пишете правильно. Тільки говоримо ми про різні сторони однієї речі. Я маю на увазі те, що зараз в нас обмаль українських попсових (для широкого загалу) пісень. Їх немає ні на вершинах хіт-парадів, ні для переспівування. А артисти українські нібито є.

То може, не там шукаєте? Слухаєте радіо та ТВ? Там немає тих, хто неможе/не хоче платити робити грошові інвестиції в PR. Але ж є soundcloud, beatport, соцмережі - там викладують багато авторскьої музики. Шукайте й знайдете; та пишіть свою :)

Володимир Матвійчук, ми знову ж таки говоримо про різне. Я так розумію, що пісні, про які йде мова в темі, музиканти хотіли б використовувати на весіллях.  А для цього вони мають бути впізнаваними і відповідно розкрученими, бо навряд-чи буде середнь-статистична маса людей танцювати під незнайомі їй речі. В нас був випадок, коли знайомого відеографа запитали про наш гурт, а він каже замовникам:"Нормальні хлопці та дівчата, грають непогано, тільки був на одному весіллі-то вони багато хітів 80-их виконували. То мені не сподобалось." А що ж нам було робити, коли публіка під ті хіти найкраще танцювала?

Та й музика, яку я слухаю, трохи відрізняється від тієї, яку виконуємо на весіллях. Але, весілля-то робота, а для себе-то для себе).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти