Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Новинки Українських пісень за 2015 рік.
Новинки Українських пісень за 2015 рік.

Володимир Матвійчук, ми знову ж таки говоримо про різне. Я так розумію, що пісні, про які йде мова в темі, музиканти хотіли б використовувати на весіллях.  А для цього вони мають бути впізнаваними і відповідно розкрученими, бо навряд-чи буде середнь-статистична маса людей танцювати під незнайомі їй речі.

Я не Матвійчук, але спробую відповісти, чому мова йде саме про авторські права. Ви скаржетесь, що вам для заробітку грошей вами, інші люди пишуть мало хороших пісень, якими ви будете заробляти на життя. Я правильно розумію? Я усвідомлюю, що для всіх це звично і само собою зрозуміло. Але з точки зору і права, і здорового глузду, всі крадуть чужу працю (саме крадуть, бо взяти без дозволу власника це вкрасти) і чужою власністю заробляють собі гроші. Чи не так? Це те саме, що боз дозволу взяти чуже авто і піти на ньому таксувати. І ви по суті скаржетесь, що вже нема що красти, бо люди працювати не хочуть. Якби ми були в Європі (куди всі хочуть) у вас був би вибір, або брати дозвіл правовласника і платити, або грати народне чи своє. І це правда. Саме тому виникло запитання , чому не пишете самі.

P.S. Не сприймайте як камінь у свій город, це стосується всіх, хто заробляє на весіллях, граючи чужі авторські пісні.

pete fedyshyn, не вважаю цей аспект таким принциповим. І не в цьому проблема розвитку української пісні. Чи Ви хочете сказати, що за російські чи російськомовні пісні українських виконавців вже ввели рояліті? 

Були б в Європі-платив би рояліті на користь правовласника. (Правда такого моменту, як , наприклад, плата за кавери в Європі, напевно, немає.) 

Є сотні випадків, коли виконавці спеціально викладають свій матеріал на форуми, тому що вони зацікавлені у розкрутці своїх речей, вибачте за слово, лабухами. (Приклад Олега Винника на форумі ВКМ онлайн)

Ще раз повторюсь-проблема в затребуваності і правильній розкрутці. ІМНО

Може просто нашим Українським поп зіркам встидно танцювати стриптиз під Українські пісні.Бо чогось в їхнх кліпах крім стриптизу більше нічого непобачиш.Бачив пару днів кліп Могілевскої помоєму називається дієта.І піснею неназвеш і кліпом також.Гіршого кліпу я ще небачив і пісні нечув.

Роман Скорпіон-фата


Мені здається все таки українські артисти не такі розкуті і це добре, можливо на це вплинула обстановка в країні, зараз навіть дивлюся тут https://karabas.com/ на афіші що українські концерти стали набагато популярніші ніж у минулі роки і українські пісні, як ніколи стали популярніші, квитки розлітаються дуже швидко, люди із задоволенням ходять на українські концерти!!

Просто цікаво якими можна піснями Українськими відіграти молодіжне весілля два дні .Цеж треба приблизно 200 пісень . Ну пісень від сили 50-70 ще можна підібрати-но де ще взяти сто уяви немаю.Може хтось написати список  якими можна відіграти піснями два дні весілля хочеться побачити чи це взагалі можливо якщо комусь неважко.

Просто цікаво якими можна піснями Українськими відіграти молодіжне весілля два дні .Цеж треба приблизно 200 пісень . Ну пісень від сили 50-70 ще можна підібрати-но де ще взяти сто уяви немаю.Може хтось написати список  якими можна відіграти піснями два дні весілля хочеться побачити чи це взагалі можливо якщо комусь неважко.

DJ  Просто цікаво якими можна піснями Українськими відіграти молодіжне весілля два дні 

Народними хоч тиждень...

Відіграю без вальсів і польок, суто українську естраду три дні легко.

 

Відіграю без вальсів і польок, суто українську естраду три дні легко.

Ото ноутбук у чоловіка! Сила! Вчіться як треба!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти