Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Опитування! Хто на якому саксофоні лабає?
Опитування! Хто на якому саксофоні лабає?

Не всі музиканти можуть позволити собі  дорогий, професійний інструмент. Хороший інструмент купляється для власного комфорту, а слухачеві без різниці на чому Ви граєте (провірено на практиці).

Слухач не знає, але відчуває якість звуку. Окрім того слухач тепер не той що колись і в основній масі достатньо освічений.
Завдяки інтернету є можливість слухати все. 
Добрий інструмент запорука росту музиканта, знаю по собі. Це не тільки задоволення а ще добрий інвестмент.
Сьогодні добрий Марк 6 потягне на 10 або більше та і за 30 років кошувати менше не буде. 
На 10 мене не вистарчило але Референс 54 взяв. Марк буде наступним. 
 

 

 

Файно Є!!!! Це впершу чергу насолода для свого вуха,і престиж музиканта.

Все у свій час було хорошим але треба завжди рухатись вперед, нічого не стоїть на місці.

А я б таки "порухався"  назад до марка 6го -років 50......Хоча мій інструмент також немолодий з 80-х YAS-62  і я ним задоволений, ні на які теперішні в ту ціну би не міняв.

Зарас Армстронг альт походу китай но колега один казав шо америкос, звучить як на китай непогано. Наразі збираєм касу)))

По перше - Армстронг не Ямаха і не Сельмер... То не є такий бренд, щоб китайці собі руки мастили. Він або америкос,або 7 км з контробандних кавалків. А китайці нові майже всі звучать, поки не облізуть.

Не пишіть дурниць про китайські саксофони і те, що вони звучать.

Саксофони "Армстронг" робили у США, а потім у Мексиці, як і учнівські моделі ф-ми КОНН (18-20-21-24 ). 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти