Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Опитування! Хто на якому саксофоні лабає?
Опитування! Хто на якому саксофоні лабає?
m75 Я не пишу дурниць і не хвалю китайців, я просто константую факт. Є одиничні марки саксофонів, особливо копії ( можу написати в приват, якщо цікаво), що новими і звучать і строять, АЛЕ поки не втратять лакове покриття. А потім все втрачається.

 Є одиничні марки саксофонів, особливо копії ( можу написати в приват, якщо цікаво), що новими і звучать і строять, АЛЕ поки не втратять лакове покриття. А потім все втрачається.

 

Лак ''злітає'' з саксофону китайського вир-ва за 5-7 років, а потім сипляться. В ціновій категорії 400-600$ краще купити б/в Ямаху 21-23, Віто. В приват писати не потрібно, бо китайські інструменти, як інструменти, мене не цікавлять.   

 Я не пишу дурниць і не хвалю китайців, я просто константую факт. Є одиничні марки саксофонів, особливо копії.

 

Пишите дурниці.  Всі інструменти китайського вир-ва - це викинуті гроші. 

Не сваріться. Батьки дітей, яких відсилають своїх дітей вчитись нажаль не читають форумів і купляють китайські інструменти бо вони нові - і ВСЕ... У них таке бачення - нехай грає 5 - 6 років, а потім якось буде. Тупо викинуті гроші, Так було куплено 2015 р і сакс альт і труба. Вибір між фірмами роблять вже сформовані музиканти. Але не все так смертельно - не грає, не звучить, не строїть. Все відносно на новому іструменті добре. АЛЕ ДО ПОРИ, ДО ЧАСУ.

SHARIK, я не сварюсь з Вами, а дискотую. Батьків, до купівлі китайських саксофонів, часто  спонукають саме викладачі.

 

м75. Вже тепліше... Дякую!

До теми. В даній ситуації вчитель не знайшов аргументованих переконань - нове, б/у..., хоч ніколи би не порадив купити поганий інструмент. Там де мав би братись до уваги здоровий глузд, переміг аргумент - ГРОШІ. Є гроші має бути нове, бо так неньо сказали...

 m 75 Саксофони "Армстронг" робили у США, а потім у Мексиці, як і учнівські моделі ф-ми КОНН (18-20-21-24)

 Тобто це все ж не китай. Зрівнювали з Кном правда не памятаю точно яким, то бляха шо там шо там одної товщини (тоненька), а от машинка в Армстронга надійніша. Все ж думаю не на одній фабриці робились, хоча можливо в різний час, бо Конн на зовнішній вигляд набагато новіший був. А от як дізнатись з якого року Армстронг? 
 

http://www.conn-selmer.com/en-us/about/customer-service/serial-numbers/armstrong/

Ні не Китай. Conn-Selmer (Prelude) - це Китай.

Я, теж думаю, що Армстронг, Конн (учнівські моделі) і Сельмер ас 300 виготовляли на одній фобриці, так як в них механіка дуже подібна. По тембру, який з них кращий не скажу, бо не порівнював їх між собою, хоча окремо пробував.  

m75, вмішуючись в вашу розмову,хочу сказати що викладачі саме спонукають до хороших інструментів,неважливо чи USA,JAPAN,чи китай.Поважаючий себе викладач знає на котрому інструменті краще дитині досягнути результату в музиці.Ну є ще вчителі які займаються бізнесом,но про це не будем. То все -відносне поняття,тому що для дітей важливо: щоб крив інструмент,строїв.Здебільшого батьки ведуться на Китайські нові,але як викладач може заперечити,при сьогоднішніх умовах добре що хочуть ходити,а якщо щей інструмент куплять -то вже взагалі добре.Є і батьки що прислухаються до викладача в виборі інструмента,але радити купляти б/у - це те саме що на себе накликати відповідальність за цей сакс.Отож,"маєм-те що маєм."

 

m75 http://www.conn-selmer.com/en-us/about/customer-service/serial-numbers/armstrong 

На моєму номер N197260, то він 72 року?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти