Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Диджей чи Жива музика, як зробити вибір )))
Диджей чи Жива музика, як зробити вибір )))

Богдан там під відео є ном тел.Юліанович може ви знаєте ще якийсь сайт на пародії-а то скільки шукав неможу знайти.

Юліановичу, а як розуміти те що клавішник та гітарист в "Рімейка" та "Джему" одні і ті ж самі люди? Чи хлопці працюють на два фронти? Та й судячи із закінчення відео, музики зробили не один дубль, аби зробити ролик наживо.

Гра в кількох командах (проектах) поширене явище у Львові. Тут не йдеться ні про меркантильну захланність, чи "непатріотизм". Я теж заробляю в двох гуртах (один з них пріоритетніший). Оленський ("Елвіс") крім того гітарист "Патриції https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%86%D1%96%D1%8F .

Крім того співпрацює з Олександром Божиком https://www.youtube.com/watch?v=JToX9Q3tj0Y

Може й ще де, не знаю, при нагоді спитаю.

На рахунок  дублів... Тут важливий результат, а не метод.

Yulianovich

Ні в якому разі не думав про меркантильність) , тільки в тому сенсі-коли в обидвох колективах в один день, наприклад, замовлення, концерт і т. п. , то що тоді?

На рахунок дублів-результат важливий, тільки Ви здається заперечуєте самі себу в попередніх постах теми) (на забаві, концерті ніхто ж потрібну кількість дублів зробити не дасть)

Ще одна думка: то у Львові теж дефіцит музикантів? Щиро кажучи, здивований. Думав, що у такому мегаполісі як Львів граючих музикантів мало б бути більше...

Я так і не зрозумів що сам собі заперечую.

Так вони і робили в студії, бо на весіллі, чи копоративі технічно важко досягнути потрібного результату. Крім того Мар'ян та Сашка самі зайняті по субото-неділях добряче.

Студій не бракує, але за прийнятливу  ціну потрібно записати фрагментів з не менше 10 пісень.

Про відео, то взагалі сумна історія (це суто моя думка). Молодих знімати це одне, а рекламний ролик зовсім інше.

Це теж їхня робота здається: https://www.youtube.com/watch?v=bBRUyhUEAAM

Музикантів у Львові вистачає. Тут справа в іншому. В кавер-гурті потрібно грати велику кількість пісень, деколи й на слух, а це під силу не всім. Рівень виконання!!! Там де ціна послуг за музику 1500$ і більше, вже потрібно щось показати. Це сегмент дорогих замовлень - дорогі заклади, кращі ведучі, наявність координаторів весілля, флористів, оформлювачів залів (тут не надмухують дешевих повітряних кульок, запрошені артисти і т.д і т.ін. Крім того існують критерії особистого плану. Все так як завжди між лабухами.  Багато команд грають суто по клубах. Є такі що хочуть грати лиш свою музику, або надають перевагу більше якомусь музичному стилю. Як дають собі раду з "накладками" не скажу, про подібні особисті професійні речі якось мені  і не етично розпитувати. Хоча знайомий достатньо добре з багатьма.

Yulianovich, заперечуєте в тому, що не звучить набагато гірше. Тоді, коли в студії можна зробити безліч дублів і переписати чисто, то при виконанні в реальному часі такої можливості нема. 

Про кавер-гурт-можливо розкажете як Ви, та й львівські гурти загалом вивчають пісні: 1)Шукають ноти?,2) грають на слух по цифровках?, 3)кожен учасник знімає свою партію послуху з оригіналу?, 4)Ваш варіант?)заперечуєте в тому, що не звучить набагато гірше. Тоді, коли в студії можна зробити безліч дублів і переписати чисто, то при виконанні в реальному часі такої можливості нема. 

Я не Юліанович але відповім (за себе) прості речі граються на слух, якщо на слух не йде, скачую ноти,  гармонію  і довблю))) Слава Богові матеріалу купа...ще з цим проблем не виникало...тільки часу завжди бракує на освоєння...))) 

А  те що хлопці працюють в кількох колективах в одночас....це не проблема , в великому місті так точно,матеріал в більшості своїй у всіх один і теж ,для профі підмінити проблем ніяких..

На мою думку ,коли "рівень виконання" високий, "на слух" не завжди проходить,мене Бог також не обділив слухом,але коли проходив строкову службу в Концертному Ансамблі Пісні І Танцю космодрому Байконур,на першому місяці служби спробував зашарити і зіграти на слух-результат чуть не хапнув 5 діб губи, ту партію баяна памятаю досі,хоч пройшло вже 24 роки.

Luxe Band, Ви хочете прочитати в моїх постах щось своє?

Звучання в студії і звучання в лайві це дві великі різниці. І не потрібно думати що сучасні замовники цього не розрізняють. Замовників кавер-музики цікавить перш за все як гурт буде звучати наживо на їхній забаві. Неодноразово напрошуються на прослуховування до нас (чи на репетицію, чи на саун чек перед весіллям).  Їх не дуже цікавлять "вилизані" студійні треки. Крім того музика прописана потреково в студії ніколи не буде мати того драйву, коли пишуть ансамблем. Якщо кількість каналів в студії дозволяє одночасно записати гурт, то акустичних умов майже ніде нема. Студія це, в першу чергу, приміщення, а вже потім елекронний і залізний фарш. Крім того фахівців запису для таких цілей є дуже мало і їх послуги відповідно коштують. Далі. А хто сказав що огріхи живого виконання це є страшна смертельна лажа? Послухайте великих... На пам'ять прийшов концерт Кріс де Бурга в якомусь величезному залі, чи навіть стадіоні. Так він там такі інтонаційні "когутики" пускав, що "мама не горюй". Але публіка подібне може вибачити, бо тут їх цікавить його неперевершений тембр голосу, спів від душі, а не перфектне "сольфеджіування". Вибір типу демо-ролика хай кожен робить сам собі, я не збираюсь нікому нічого нав'язувати чи рекомендувати. Висловив своє бачення і думки з цього питання. Не мав би досвіду запису, то не "полірував" би тут клавіатуру.

По питанню розучування... Хто там як вчить не скажу, мене це давно не цікавить. Граємо на слух. Аранжировочно по-різному, але по принципу "як краще виходить". Тобто може бути схоже на студійний варіант, може бути схоже на лайв варіант оригіналу, може бути схоже на чийсь кавер варіант,  дещо граєм в свому аранжуванні. Десь так.

Yulianovich, та ні ні в якому разі))) Що це за звичка така у жителів Львівської області сприймати будь-який двозначно трактований пост як глибоку образу на свою адресу?) Запрошувати на саундчек перед весіллям, як на мою скромну думку-то вже трохи запізно) (Не вважайте це за особисте звернення на рахунок Вашого колективу, просто думка вголос.) 

Залежно як злажати...

Якщо граєте на слух, то партії знімають кожен з учасників колективу самостійно, чи є одна людина, яка говорить і награє що кому грати?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти