Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » колонки бейма Top 151 sm
колонки бейма Top 151 sm

Хто що знає про дану фірму та її продукцію.

Це Іспанія. Досить такий не поганий бренд. У нас колись були саби на 18 дюймових Беймах. Грали досить таки добре. Тільки не путайте Бейму з Біемою. Біему вже зробив Китай і це вже зовсім різні речі.

Доброго Вечора . Динаміки та драйвера доставляють з Мексики. Займається цим знайомий обіцяв зробити орегінали.

З якої Мексики Бейма це тільки іспанія. З  Мексики є непогані динаміки Selenium то практично JBL

Вибачаюсь з Іспанії . Найшов готову колонку пара 13 гр бу стан відмінний . Колега пропонує зробити пару нових колонок на цих динаміках та драйверах за 19 тисяч. Варто робити чи щось пошукати краще.

Це все залежить. Подивіться колонки на Беймах робили трьохполосні. Це явно цікавіший варіант. Ну а якщо хочете то можу Вам предложити трьохполосні колонки від Німецької фірми Zeck. Це набагато кращий варіант. Як що зацікавить то дзвоніть про ціну домовимось,  0672633041,

За 13 тисяч  можуть бути одні динаміки за 19 другі то треба все дивитися від комплектації. Наскільки я памятаю то вам треба було колонки які би працювали в парі з сабами.  То дивіться 10 і 12 динаміки з файним тиском

 

Не треба нічого робити самому є суперові колонки Бейми в магазинах по 400 ватт. І Бейми динаміки одні з найкращих для рупорних субів. 

А як вони називаються дані колонки . Наскільки мені відомо то Бейма випускає тільки динаміки а куди їх комплектують то про це незнаю. Мені мабуть трьох полосні не підійдуть , тому що я пускаю саб і топ на один канал через фільтр . Що можете сказати про колонки маг MD 554  та інші з цієї серії.

Польська фірма Елестра комплектує колонки динаміками Бейма,

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти