Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерний пульт
Мікшерний пульт
Яцкiв, бачте. Для Вас параметрика то великий плюс! Вiдео навiть переглядати не буду! Я без вiдео знаю що це повна х...ня. Хочеш пiдняти високих- тягне за собою середину, за серединою плентаються низи та високi, корочше настройки тягають один одного як буцiм то склiщились мiж собою. Повна ..опа!!!

Стидно признатись,але я знаю що таке параметрика.)))Просто цікаво стало чи пан Василь, з своїм надцяти річним стажем, знає що це таке.,що так скептично відзивається про це явище.В принципі все як я і думав,очевидно що творча натура пана Василя не захотіла розбиратись в цих всіх технічних тонкощах проаудіо а зусередилась виключно на творчості (тахталогія)) ) .,в апараті віддавши перевагу ідеальній простоті,принцип автомата калашникова і звісно ця практика має прова на життя, Але хотілось би Вас закликати бути не таким категоричним в оцінці даного технічного рішення,адже при вмілому використанні воно може дати значно кращий результат ніж звичний трьохполосний еквалайзер.

П.С. Свій голос теж віддам за Візард ,адже саме в нього, з відомих мені,відносно бюджетних пультів круцьок на канал найбільше, і якість звуку теж шикарна....

Так це правда. Я є власником Візарда і направду на ньому є на чому рулити.

Бодя, що Вы можете накрутити на параметрицi?????? Крiм грязi - нiчого!!! I не треба о тут пи...iти. Можливо Ви торгаш?- тодi згоден, захищати треба, бо не продасте. А параметрика- ще раз наголошую для для тих хто думають купувати, НЕ Ведiться на таких Бодь!!!

Бодя не торгаш...нічого не продаю і не купую...Василь а чого ви такий грубіян, я нікуди не пищджу ніграма...))) Дивіться як працює параметрика,якщо звичайна круцька еквалайзера тупо знімає або піднімає певну полосу частот ,наприклад від 150-1500 герц з найвищим значенням числа рівно по середині , то круцька параметрики задає будьякий інший епіцентр збільшення чи зменшення гучності частот в заданому діапазоні, Тобто приклад, якщо в вас мікрофон свистить на 1200 Грц, то ви параметриком вибирете дану чистоту і круцькую еквалайзера вже відповідно зменшите її, найбільше з усіх середніх частот,як на мене дуже зручно ,а при цьому корисні частоти ,залишуться майже без змін...А ви торгаш,пи...дун,.шо за воспітаніє...))))

 

Богдае, я Вам не грубив, так як Ви це озвучили!!! Я мав на увазi бiльш коректне слово!!! Вибачте, що розумiете по iншому. А до таких пультiв все рiвно нема ,як кажуть, тяги!

Нема тяги ,то й нема,діло особисте ,кожного. Уявляю собі вашу реакцію на цифровий пульт, осиковий кіл і срібна куля в його цифрове (опять тафтологія) серце гарантовані...))))

П.С. I не треба о тут пи...iти.

Оголошую конкурс на більш коректне слово до цього речення.Переможця буде офіційно номіновано на звання  "Головного Пи...на" нашого прекрасного форуму...))))

Хочеш пiдняти високих- тягне за собою середину, за серединою плентаються низи та високi, корочше настройки тягають один одного як буцiм то склiщились мiж собою. Повна ..опа!!!

Василю, тоді Вам точно параметричний еквалайзер не потрібен :) Не вмієте - не беріться.

Я Вам хлопцi спiвчуваю! Ну, якщо маете таке чудо-юдо, тiштеся!!! Всем удачи!!!

Так, параметричний еквалайзер незвичний в управлінні. Я колись мав Ален хіт ПА-12. Там на виході на кожен канал також був параметричний еквалайзер. Спочатку було тяжко вдуплитись але через деякий час привик і вже знав в яку сторону покрутити крутилку щоб змінити звук так як мені хотілось. Це все діло навику.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти