Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » КРОСОВЕР Підсилювача Park Audio S2
КРОСОВЕР Підсилювача Park Audio S2

Підскажіть будь ласка маю 2 підсилювача Park Audio S2 та S4 . На S2 є кросовер "Низькі" , "Повний сигнал", "Викокі". Планую використовувати , як систему САТЕЛІТ і САБВУФЕР. Відповідно S2 i S4. Питання таке! Може хто працював з такою системою, чи варто використовувати даний кросовер у підсилювачі , наскільки буде відрізнятись якість звуку , від окремого кроссовера ! Скажімо dbx 223 чи подібного!

Сателіт ;  (Mag 1534 та М112)

Сабвуфер : тайпед хорн (Mag 1503)

Дякую! 

чи варто використовувати даний кросовер у підсилювачі

У Вас сабвувер самопал, відповідно в ньому швидше за все кросовера не має. Відповідно варто використати кросовер з підсилювача.

Проблема буде в тому, що у вашому підсилювачі частота зрізу є фіксованою (думаю 120 Гц). Як наслідок поексперементувати Ви не зможете з різними частотами, "пінка" не знайдете. Включили: як грає так грає.  Якщо не сподобалось, то тут вже проблема.

 

 

 

Я використовую також вбудований кросовер в парку на низ,мене влаштовує,а що до частоти обрізу в кросовері на заводі можуть поставити будь-яку на Ваш смак( в розумних рамках), я колись звонив цікавився,тим більш якщо у Вас два усілки з кросовером можна підріпітірувати під свою акустику кожен кросовер,це буде дешевше ніж купувати окремий кросовер.

Дякую!

Я до речі не помітив якоїсь різниці в звуку. Знайомий показував таку комбінацію, хоча мінімальні замітки в нього були. До речі, пробував пошукати Park Audio S2 та S4 на олх і за тиждень двічі бачив в продажу і тут же вони зникали. Цікаво хто їх так різко скуповує?! Сам же шукав по тій причині, що за недорого взяв би їх собі. скоріш так і зроблю як знайду ще. По якості багато хто реально відзначає їх, а це критерій для мене. 

SaBmSv продають бо ПАРК це можна порівняти з Одісеєм.  Теж думали, що парк то є сила, але порівняли класом вище-  то вияснилось, що це повне гів..О !  А купляють ті хто ще не знає про це !!!  От і вся петрушка. І не спорте зі мно, ПЕРЕВІРЕНО !!!

Зогден з Вадимом  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти