Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Park Audio Classic Set 2000 чи RCF ART 715-A MK II
Park Audio Classic Set 2000 чи RCF ART 715-A MK II

Park Audio Classic Set 2000 чи  RCF ART 715-A MK II,які кращі,ваша думка?

Звичайно RCF, Різниця між RCF і Park Audio непідлягає обговоренню взагалі. Виникає тільки питання доцільність купівлі. Park купиш, потім незможеш продати, RCF- будеш відробляти 10 років, при нинішних тарифах. Якщо цікаво, як зробити акустику по ціні Park Audio з якістю RCF передзвони 050 71 380 71 Костя.

Не знаю,...... я слухав два комплекти,то парк звучить мягше,рцф щось дуже крикливі,аж вухо ріже,не знаю не можу оприділитись з вибором...

 

РІЖЕ-----МОЖЕ ТЕМБРА ПІДКРУТИТИ

У РЦФ тиск більший, тому і ріже.

Друга причина, Ви прослуховуали колонки у малому приміщенні, для яких РЦФ 715 забагато... Винесіть їх на вулицю і буде радіо.

РЦФ 315 - так не ріжуть, але звуку менше.

 

Власне обиддва комплекти слухав на вулиці,в рцф легше співати но в парках чистіше звучать верхні частоти ,кажуть що рцф то вже давно не італія,а китай....

Якщо подобаються більше Парки, то брати іх, і не морочити собі голову. Тим більше, що 715 без сабвуферів взагалі не айс...

Якщо слухати на дешевому мікшері  - то так і буде різати...  Спробуйте послухати на  Allen & Heath  з дорожчих серій.

рцф слухав на ален хіт па серії па,а парки на дінакорді,я взагалі то настроєвся на рцф,але послухав парки і задумався....

Головне що не тільки читаєш форуми,а слухаєш..

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти