Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Behringer X air-18
Behringer X air-18

Відео-огляд від ZABAVA GROUP 

Дивитись відео 

Богдане, щира дяка за докладний огляд тої залізяки. 

Немає за що ) Щиро радий що поміг!

Здравствуйте) Хотел спросить, каким образом можно организовать ушной мониторинг с этим пультом? Смысл в чем. У меня в группе 4 человека, для всех хочу сделать in-ear (ушной мониторинг) с стерео панорамой. Просто на сколько я знаю, в пульте нет стерео аux-ов (если ошибаюсь, дайте знать). Поэтому делать микс для одного человека из двух aux напряжно, плюс, их не хватит для 4 участников группы. Спасибо за ответ)
На мою думку, тільки через AUX виходи. Їх даний девайс має 6 думаю цього предостатньо для будь якого складу кавер гурту. Можна комутувати як безпровідний так і провідний моніторинг із AUX виходів.

Ще є один варіант.. Забув про нього - гніздо Ultranet. Звичайно він потягне з гаманця але дуже гнучкий та ідеальний як на мене вид персонального монітоингу для музикантів від творців Берінджера. https://www.youtube.com/watch?v=5A6fOkXhmpU&t=67s правда ціна на нього яку Бехр загнув... просто неадекватна))

Это одна примочка для одного участника?

Так, все вірно на одного учсника. Звісно можливості глобальні і комутація проста. але ціна... Жесть в Україні не знаю чи варто бо нижчої офіційної ціни ніж 12000 грн не зустрічав. Єдине що тішить до 18-тки сплітера хоча б непотрібно. За таку ціну на 4 учасників можна без моніторів горло дерти))) Жарт.. Хіба шукати за кордоном або з Ебей. Бо наша податкова система нажаль і формує кінцеву ціну на Українському бідному ринку.. Нагадує знову ж таки анекдот - "Чому податківці любляться між собою? - Бо їх ніхто не любить"...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення.