Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть поєднати!
Допоможіть поєднати!

Пишуть, що в MAG N S15A є DSP ( на фото він реалізований на переключателях - без корекції через інтерфейс )

Але інструкції також ніде не знайшов.

Якщо в DSP реалізовано зріз АЧХ для сателітів, тод можливо краще підключити з пульта в сабвуфер,із сабвуфера через ДСП на підсилювач, а далі на топи.

В мене також питання: " Якщо в сабвуфері два INPUT ( сигнал з яких сумується ) - потрібно підключати сигнал в два входи чи достатньо в один ?"

В один! Другий вхід може бути просто "кросовений" ... Почитайте вже цей мануал. Я думаю, він у Вас мав би бути, ви ж новим купляли його? Так? В "макулатурному" виконанні. Або напишіть у службу підтримки МАГу, група є у ФБ. (Адресується топікстартеру)

Пишуть, що в MAG N S15A є DSP ( на фото він реалізований на переключателях - без корекції через інтерфейс )

Але інструкції також ніде не знайшов.

Якщо в DSP реалізовано зріз АЧХ для сателітів, тод можливо краще підключити з пульта в сабвуфер,із сабвуфера через ДСП на підсилювач, а далі на топи.

В нормальних сабах(RCF, ElectroVoice...), навіть пасивних, саме так і підключають. В Вашому випадку потрібен звуковий процесор(DBX...), на крайній випадок піде й кросовер. 

В мене також питання: " Якщо в сабвуфері два INPUT ( сигнал з яких сумується ) - потрібно підключати сигнал в два входи чи достатньо в один ?"


Можна і в один, адже зазвичай низа йдуть моно-сигналом...


 

 Record Включает сигнал в отдельную стерео шину записи.Регуляторы Pan и Level влияют на сигнал Record, а сигнал Mix L-R остается независимым.

Можливо це воно.

Ні, це зовсім не воно. Ви ж не забувайте що Ваш мікшер має USB, за допомогою якого можна робити запис(Record).
Найкращий варіант у Вашому випадку - підключення через вихід на навушники. Цей вихід регулюється окремою ручкою, але не забувайте що він є постфейдерним, тобто гучність також додатково регулюється ручками MAIN OUT. Тобто коли під час роботи Вам необхідно різко змінити загальну гучність(різні випадки бувають) то ручками загальної гучності Ви також зміните й гучність виходу на навушники, що є також зручно, просто Ви раз ручкою Phone Out виставите співвідношення гучності саба та топів, а потім собі все робите ручками Main Out...

Значить так, до чого я дійшов!

Телефонував декілька разів в МАГаудіо, розмовляв з менеджерами і з технічним відділом, перечитав мануал  і врешті маю таку інформацію.

В сабвуфері N S15A є вбудований модуль Powersoft Італія, (в серії Z модуль Pascal, Данія) з ДСП проц. на борту. Є можливість керувати трьома функціями. 1. КНОПКА И ИНДИКАТОР CARDIOID. Используется для кардиоидных НЧ массивов. 2. КНОПКА PHASE. Переключает полярность сабвуфера.3. КНОПКА LPF. Включает ФНЧ. (100Гц). Більше ніяких корекцій не проведеш. Зашито та закодовано виробником модуля. (так сказали "магівці").

Для пасивних топів N 12 при роботі з сабом потрібно зрізати все що нище 100Гц (так рекомендували "магівці"). В моєму пульту від Василя є зріз тільки 30Гц та 50Гц. Як тут бути не знаю. Знатоки ВІДГУКНІЦЯ!

Щоб закомутувати АленХіт ЗЕД 10 ФХ з оцією купою є декілька варіантів і всі вони зручні, тобто є можливість керувати звуком однією круцькою. Це, або через моніторну шину, або через вихід на навушники. При цьому легко коригується баланс між топами і сабом окремою круцькою.

По цьому варіанту від: Romaniv

Якщо в DSP реалізовано зріз АЧХ для сателітів, тод можливо краще підключити з пульта в сабвуфер,із сабвуфера через ДСП на підсилювач, а далі на топи.

не можу нічого сказати, так як саба поки що не маю (складаю мані) експерименти проводив за допомогою іншого приладдя. Але теоритично тут потрібні додаткові метри комутації (це ж все не на одній купі буде стояти), і що зміниться в даному випадку? не розумію (від перестановки доданків.....). Якщо щось в цьому є, то роз"ясніть.

Якось так.

Тему продовжуємо. Можливо у когось також є подібні питання по комутації.

 

la1la2buh3buh4    В Вашому випадку потрібен звуковий процесор(DBX...), на крайній випадок піде й кросовер.

в моєму випадку  крос. чи проц. потрібен, бажано чи взагалі гроші на вітер?

Вам потріо дізнатися, чи вшиті параметри ДСП обрізають АЧХ на топи при підключені топа через OUTPUT сбвуфера.

Якщо так, то так комутація яку я написав буде правильною - тоді не потрібно зовншнього проесора АС або кросовера.

Якщо ДСП сабвуфера не змінює АЧХ для топів - бажано кросовер. Ручками чутливості налаштувати/узгодит звучання сабвуферів і топів буде важко.

Можна і в один, адже зазвичай низа йдуть моно-сигналом...

Але ж далі потріно із сабвуфера через ДПС-вбудованого в сабвуфер потрібно завести сигнал на підсилювч для стелітів.... - получится моно-сигнал ?

 

З активними колонками (EV, RCF, JBL...) таких проблем не виникає, поскільки процесор вже вбудовано майже у всі колонки та саби. У Вашому ж випадку, з сабвуфером MAG NS15A, процесор або ж кросовер потрібен. Але є вихід - це фірмовий активний сабвуфер з виходом на сателіти, оскільки MAG NS15A Ви ще не придбали. Наприклад RCF SUB 708-AS II. Тоді виходи з мікшера пускаєте на входи сабвуфера, а виходи саба пускаєте на підсилювач, а з нього на топи... Це я Вам вказав як один з варіантів... Оскільки у Вас топи 15" то саби потрібні на 18"...

Можна і в один, адже зазвичай низа йдуть моно-сигналом...

Але ж далі потріно із сабвуфера ( за умови що сабвуфер один ) через ДСП-вбудованого в сабвуфер завести сигнал на підсилювч для стелітів.... - получится моно-сигнал ?

Romaniv, будь-ласка перечитайте уважніше мій попередній пост, також передостанній пост від __Bond_, тоді у Вас буде виникати меньше запитаннь...
Просто виходить так - що доводиться відповідати двом людям, з яких в однієї людини саба ще поки нема, але планує придбати певну модель(в якої вихід на топи не кросується), а інша людина взагалі не знаю з яким апаратом працює... 

Тому відповідь буде більш вірною: потрібно вмикати один канал мікшера на один сабвуфер, а інший канал на другий сабвуфер. Причому сабвуфер та топ повинні бути узгоджені між собою виробником. От тоді буде правильний збалансований звук, яким його зробив виробник. НАПРИКЛАД: EV ZLX-15P буде чудово працювати без всіляких додаткових пристроїв(кросовер, процесор...) з сабами EV ELX118P, EКX-15SP, EКX-18SP, також сабвуфер EV EKX-18SP буде чудово, збалансовано підпирати низом топи: EV EKX-12P, EKX-15P, ELX112P, ELX115P, ZLX-12P та ZLX-15P. А от з іншими вже потрібно буде погратися та повслухатися. Причому потрібно на один топ, як мінімум, один саб, а для роботи на відкритих майданчиках по два сабвуфера на кожен топ. І якщо топи та саби збалансовані виробником(як я наводив в прикладі) - тоді всі запитання відпадуть самі собою. Можуть виникати питання по мікшеру, по мікрофонах ще по чомусь, але аж ніяк по АС...

Думаю що пояснив доступно. Бо у нас, українців, є дурна звичка від східних сусідів - ліпити із лайна кулю... І попутно заї..ти того хто краще розбирається, бо якщо людина не може дорости до рівня співрозмовника, то вона старається опустити його до свого рівня. Вибачте за емоційність....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти