Конкурс вокалістів:Учасник
Коментарі:
А що, правила читати не вмієм? Кабачний спів. Голос є, а культури виконання 0.
Дякую за зауваження. Я не розумію що таке культура виконання.
Пару уроків вокалу у професіонала, і зрозумієте. Багато перераховувати- дикція, закінчення слів, фраз, рівність динаміки і т.п.
Молодец мне очень понравилось!
Ага..і реверу завалити чим по більше!!!)))))
Цілковито одностайний з Романом про відсутність культури виконання. Конкурсант Вітя, ця пісня така добра і відома через те що Павло Табаков довго і наполегливо працював і працює, через те що має освіту і великий музичний досвід. Працюйте теж в цих напрямках і не оглядайте передачі "Фабрика", "Шанс" і т.п. Тоді може з Вас що вийде.
Дякую Ігоре.Но я лубитель і музичної освіти не маю, я програміст.
Хочу запитати професіоналів "Мікшерний пульт Yamaha MG82cx" І мікрофон "Shure SM58" це щось наромальне?
Чоловік без освіти ,але чисто заспівано , молодець!
Нормально хлопець заспівав!При чому тут кабацький спів?Я не люблю "косіння" під Івасюка,Яремчука...Нормально і оригінально.Треба попрацювати над дикцією.
заспівав добре, але є ще над чим попрацювати))))удачі!!!
норамально, якщо не звертати увагу на дрібниці, так би всі з музичною освітою співали!!!!. Зрозуміло, не шедевр, але бачили і набагато гірше. Молодець!
Ви праві, так би всі співали, які інститути культури закінчують!Головне з душею, а над дикцією можна попрацювати!Молодець!
Мо-ло-дець!! Продовжуйте співати Віктор!














Коментарі
Billka
Дякую! }
V07a01lera
Дякую ! }
norenko88
Дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! }
V07a01lera
Дякую ! }
mazuryk
Дякую!!! }
mazuryk
Дякую!!! }
mazuryk
Дякую!!!! }
Shtorm40
Гарно! Моє побажання: трохи допрацювати, щоб була 100% боссанова. }
KOZUK
Спочатку в психлікарню а потім чистку в своїй хворій голові }
дует ВіВа
дякую }
steve1010
Дякую! }
NataliaMary
Дякую. Гарна робота! }
steve1010
Дякую! }
steve1010
Дякую }
Muzlo
Дякую! }
steve1010
Дякую! }
steve1010
Дякую! }
steve1010
Дякую! }
zaneta1956
Дякую. Якісна мінусовка."Жива". }
Андрій Метлицький
Спасибі }
bakwy
вст. Заіскрилось вино, в кришталевих бокалах. Наречені, немов, обнялися крильми. У взаємне кохання їх доля з'єднала, На весільний рушник, стали в парі вони. Пр-в. Хай збуваються всі, ваші мрії святкові, Ми в цей день вам бажаєм усього сповна. І до сарості літ, проживіть у любові, Щоб у ваших серцях не згасала вона. Із букетом вітання, рідні, друзі, знайомі, Розділити прийшли з вами радості час. Хай довіку буде мир у вашому домі, А подружнє життя нерозлучним для вас. Пр-в. Хай збуваються всі, ваші мрії святкові, Ми в цей день вам бажаєм усього сповна. І до сарості літ, проживіть у любові, Щоб у ваших серцях не згасала вона. Пр-ш. Молодята кружляйте в весільному танці, І нехай хоронить вас молитва свята. Усміхайтесь, радійте, живіть мов у казці, Вам щасливої долі на многі літа. Пр-в. Хай збуваються всі, ваші мрії святкові, Ми в цей день вам бажаєм усього сповна. І до сарості літ, проживіть у любові, Щоб у ваших серцях не згасала вона. Щоб у ваших серцях не згасала вона. }
vasilijnegruk
Я кинув пісню Біля річки,а ви удалили,її співає Maestro Barsik а не ШІ,може би комусь і сподобалась.Подивіться на сайті,є такий співак.Я її ще раз закину прошу не видаляти. }
VNikitin
Дякую!!! }
mazuryk
Дякую ! }
karpenko7447
Гарна пісня,а без беків можна цей мінус. }
karpenko7447
Дякую! }
altair
супер!!!!!!!!!!! так із цікавостиі - а нащо плюса)))))) }
olegantonenko
Дякую! }
olegantonenko
Дякую! }
yuzvak
Дякую. }