Прем’єр Міністр
Водограй
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Тече вода, тече бистра, а куди - не знає,
Помiж гори в свiт широкий тече, не вертає.
Ми зайдемо в чисту воду бiля водограю
I попросим його щиро, хай вiн нам зiграє.
Приспів:
Ой водо-водограй, грай, для нас грай.
Танок свiй жвавий ти не зупиняй.
За красну пiсню на всi голоси
Що хочеш, водограю, попроси.
Струни дає тобi кожна весна,
Дзвiнкiсть дарує їм осiнь ясна.
А ми заграєм на струнах твоїх -
Хай розiллють вони радiсний смiх.
Подивись, як сiру скелю б'є вода iскриста
Ти зроби менi з тих крапель зоряне намисто.
Краще я зберу джерела, зроблю з них цимбали,
Щоб тобі, дівчино мила, вони красно грали!
Приспів.
Плюсовий запис
Коментарі:
Молодці друзі, так тримати, дуже класний варіант!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Базару нема, дійсно гарно.....
супер......
:) Дякую!!!
З пов.Сергій
Дуже прикольно, такий стиль як у Руслани.Подяка від Львів'н.
Супер!!!!
Дякую!!!
Дякую. Це те, що хочуть чути люди.
Прекрасно!!! Свіжо! Таки вміємо!!!
Дякую за роботу!!!! Клас!
Дійсно класна робота!!!!))
Файно, нема що добавити!!!
та ще б беків небуло!!!!
Як на мене, варіант Віктора Павлика цікавіший... Для весілля так точно... Хоча "На вкус и цвет..."
Дуже класно! Дякую!
ПРОСТО СУПЕР!!!!!!!
ДІЙСНО ВАРТУЄ УВАГИ І ВЕЛИКОЇ ПОДЯКИ!
та ще б беків небуло!!!!
Минус классний))))))))))))))
За оригінальним текстом бракує дві лінійки 2-го куплету.
просто супер!!!=)
Дісно класний мінус!!!!!!!!!!!!!!!!!!
бест
Класно! Молодці!
Суперовий мінус
ДЯКУЮ!!!!!!!
Клас)Дякую за такий орігінальний мінус)
Дякую супер!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дякую!!
Дуже вдячний! Мінус суупппеерр, але дійсно, щоб був без беків, то було б ще краще. Дякую!!!
Супер
Дякую.....мінус супер....!
Не вистачає слів щоб подякувати за такий, дійсно, чудовий мінус!!!
Без коментів
початок з пісні Руслани..та і сама пісня в цьому стилі)
повна фігня.....
дякую
Велике ДЯКУЮ!!
Просто шикарно, але у другому куплеті коротша, ніж оригінал.
Жалко что с бэками((
Дякую! Клас!
супер
Супер=)
Не треба беків а так класно
Не треба беків а так класно
дякую. мінусовка прекрасна.
Беків тут не треба.
А де ж половина 2-гого куплету??????????????????????????
Оригінальна річ.Дуже класно.Але повірте,такі речі переважно замовляють старші люди,а за такі речі я одного разу чуть в морду не получив,так шо "Червону Руту",і типу того співаю більш менш без реміксів.
треба слів
Тече вода, тече бистра,
А куди - не знає,
Помiж гори в свiт широкий
Тече, не вертає.
Ми зайдемо в чисту воду
Бiля водограю
I попросим його щиро,
Хай вiн нам зiграє.
Приспів.
Ой водо-водограй, грай, для нас грай.
Танок свiй жвавий ти не зупиняй.
За красну пiсню на всi голоси
Що хочеш, водограю, попроси.
Струни дає тобi кожна весна,
Дзвiнкiсть дарує їм осiнь ясна.
А ми заграєм на струнах твоїх -
Хай розiллють вони радiсний смiх.
Подивись, як сiру скелю,
Б'є вода iскриста
Ти зроби менi з тих крапель
Зоряне намисто.
Пр.
справді дуже класно!
Повний текст:
Водограй
Тече вода, тече бистра,
А куди - не знає,
Помiж гори в свiт широкий
Тече, не вертає.
Ми зайдемо в чисту воду
Бiля водограю
I попросим його щиро,
Хай вiн нам зiграє.
Приспів.
Ой водо-водограй, грай, для нас грай.
Танок свiй жвавий ти не зупиняй.
За красну пiсню на всi голоси
Що хочеш, водограю, попроси.
Струни дає тобi кожна весна,
Дзвiнкiсть дарує їм осiнь ясна.
А ми заграєм на струнах твоїх -
Хай розiллють вони радiсний смiх.
Подивись, як сiру скелю,
Б'є вода iскриста
Ти зроби менi з тих крапель
Зоряне намисто.
Краще я зберу джерела,
Зроблю з них цимбали,
Щоб тобі, дівчино мила,
Вони красно грали!
Приспів.
Дуже файно, дякую
555
Бомбочка!!!!
супер-супер
БЕСПОДОБНАЯ ПЕСНЯ!!!!!!!!!))))))
Погодьтесь зімною.На халтурку не годиться.
Лучше некуда супер 5++++++
дякую
Огромнейшее СПАСИБО!!!!!!!!!!!!!!! СУПЕР!!!!!!!!
супер
Повна лажа одне гавкотіння
КЛЬОВО!!!!
суперррррррррррррррр!!!!!!!!!!!
Наворочили так шо уш далі нема кудао_0.... А вобшем прикольненько=)
міну супер!!!
Прикольно,оригінально,але на халтурку зовсім не годиться.
Включіть на номальний апорат і послухайте,а потім оцінюйте роботу.Я підтримую критиків на 200%,Що це не хіт ні на халтуру ні кабак.Звідки рейтинг?????????????
СУПЕР! СУПЕР! СУПЕР!!!
55555+
Классный минус!И на халтуру и в кабак! Подать его только надо вкусно!.. Спасибо!
Прошу модераторів видалити, ось тут я завантажив кращої якості, з текстом, плючом, відео:
http://minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%BC'%D0%84%D1%80%20%D0%9C%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%80/rec/17896/
Так собі ...
Так виглядає, що справді цей мінус треба видаляти. Бо в Антона кращої якості і з текстом, а тут тексту нема. Тому той мінус є краще укомплектований. Отож, треба видаляти.
прикольно.
Ой водо-водограй, грай, для нас грай.
Загальний рейтинг 7661 (Голосів: 38)
Загальний рейтинг 7675 (Голосів: 38)
Клас!!!!!!!!!!! Гарно!
Річ класна, хоча дійсно не для халтури.
Суперрр....
Загальний рейтинг 7814
(Голосів: 38)
Дійсно не для халтури.
Як би ще без беків то булоб більш-менш, а так на трієчку
Дуже добре, але як під неї танцювати?
Супер!!!!
Дякую!!!
І вам щиро дякую!!!
Що тут говорити Руслана відпочиває!!!!!!!!!
Супер!!!!
Кльовий мінус :) Качаю :)Пригодиться :)
А на рахунок "Дуже добре, але як під неї танцювати?" ,то знайдуться і такі,що будуть якось танцювати.:)
Я завжди збираю все,що подобається,а коли замовлять,то не прийдеться розводити руками і казати,що такої пісні в нас немає. Хай лежить і чекає свого часу. :)
Дякую, весела пісенька!
КЛАС ЩО КАЗАТИ!!!
Хлопці запалили зал!Молодці.
Тембри вражають!
беки портять..............
дуже дуже гарний плюс та прекрасний мінус
Мені не сподобалось
Likvidator :Кому подобається а кому ні ,100 людей сто смаків
а хтось має ноти водограй
дуже прошу
... якщо пам'ятаєш ориґінал в 70-х наживо -- сприймати і порівнювати трішки тяжкувато...
У африканського племені мумбо-юмбо є така сама шняга.
Алє краще не придумаєш!!!
Суперово класно велике спасибы.
Чисто концертна річ!!!
Чудова річ!!! Візьмемо на концерт!!! Дякую!!!
Молодці дуже класно!!!
ФАЙНО!!!!!!!!
Дякую !
Таку класну версію вперше чую. Дякую.
A sho tut klasno,super the best,?Argumentuyte,sho same klasno.Yak na mene,povna laja.take pyshetjsya za 10hv.Tut sho nema muzykantiv?Stydno,sho tak bahato komentiv .I odyn odnogo povtoryue.A meni ne podobaetjsya.Sho tut klasnogo?Skajity?Ne rozrahovuyte,sho gosti po pyani budutj vse pidryad sluhaty I skakaty.Nu mojlyvo.Ale na kojnomu vesilli e lyudy,yaki znayutjsya,sho garno,a sho ni.Krashe robitj profesiyni fanery,i vse bude OK.I dlya publiky I dla vas.
ДЯКУЮ !!!!!!!!!!
скачати плюс можна тут: http://letitbit.net/download/63072.64a98e12154fd6dc0d653f26ce58/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%BC%D1%8C%D0%B5%D1%80_%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%80_-_%D0%92%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B9%282%29.mp3.html
Дякую !!!
Дуже шикарно зроблено!!!!!!!!Виконання взагалі супер!!!!!МОЛОДЦЫ11111111111111
без бяків було б супер.Дякую.
viktan:
то точно.
Що не кажи таки ФАЙНО!!! Дякую!!!!
дякую
Дякую!!!
Дякую
дякую!!!
Дякую!
Дякую за мінус, дуже якісний та запальний. Побільше б таких робіт.
Це не мінус а майже плюс.Непонятно чому такий ретинг.фігня.
Вообше бомбеняцко величезне спасибі!!!
супер!
ДЯКУЄМО!
класна!!!!!!!!!!!!!!
Дякую!!!Супер!!!
ЧУДОВА)
55555555555
одне гавкання
Молодцы дуже класно.
Треба чуть ритм чередувати , а задум гарний.
ДЯКУЮ, по ділу оранжировка !
Прикольно, але без беків було б краще...
Дуже круто! Хлопці - школярі співають із задоволенням.
Дякую !!!
Позор всім критикам !!!!!!Оцінєте по собі на зважаючи аудиторію !!!Коломийки і ті виконують в рок або в реп. !!!Кожний мае свій сма або на вкус и цвет товарища нет !!! Хай вам щастить всім музикантам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ДЯКУЮ ДУЖЕ.
супер.
Привіт всім. Якщо існує цей мінус,БЕЗ БЕКІВ, киньте на пошту. Буду вдячний . olenich.anatoly@gmail.com
Дякую!
дуже дякую!
https://www.youtube.com/user/MrMatsonkyy
Українська музика на різні смаки
Щира Вам подяка!!!
ДЯКУЮ !!!
Щиро дякую!
БРАВО!! НЕ ПРОПАДАЙТЕ!!!
ПРОДОВЖУЙТЕ!! Пишу як старий лабух!Сучасно і КЛАСНО!!
Дякую !!!
Дякую !!!!!
Дякую!
А є ноти десь?
Дякую!!









Останні коментарі
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!
Леся Гріщенко: Красненько подякувала!
polisianka: Дуже дякую за мінус! Можливо є мінус пісні " Ой на горі на прострі"???? Дуже потрібно..
Павло Салганюк: Дякую!
kumenichi: дякую
arden18273645: Я - Київ! Свобода - не ложе, Хто за свободу воїн – Свободи достоїн! 1------------------------------------ Свобода там, де є народ, За неї ми в святій борні, Як не спинить весняних вод, Вона в Тобі, вона в Мені. 2--------------------------------------------- Щоб рідний дім свій захистить, Щоб на колінах не помер, Вставай, народе мій, тепер, Живемо ми, і будем жить. ПРОГРАШ 3------------------------------------ Свобода з нами в унісон, Земля гірка від ран й жалю, Вставаймо разом - я молю, Вставай, вкраїнський закордон! 4------------------------------------------ Не раз Славутич - наш Отець, Ворожу кров носив, боров, В імʼя життя, в імʼя дітей, Вставай, народе мій, Герой! ПРОГРАШ-ВОКАЛІЗ Ла-ла-ла-ла, ла-ла, Ла-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла, Ла-ла-ла-ла, ла-ла, Вставай, народе мій, Герой! Ла-ла-ла-ла, ла-ла, Ла-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла, Ла-ла-ла-ла, ла-ла, Вставай, народе мій, Герой!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
arden18273645: 1------------------------------------- А я в бікіні, салат з цукіні, Бокал «Просекко» на столі, Я так хотіла у цю відпустку, Туди, де двоє - я і ти. ПРИСПІВ: Ми в Санторіні, Санторіні, Санторіні, Де Атлантида схована в морській пітьмі, Де захід сонця загадково-неймовірний, І білі мрії, чарівні ми! Ми в Санторіні, Санторіні, Санторіні-і-і-і-і, І білі мрії, чарівні ми! 2----------------------------------------- Море безкрає, хвиля гойдає, І наші мрії такі прості, Я посміхнулась, бокал налила, Люблю тебе - це назавжди! Розкутий вечір, оливи в тіні, Горять ліхтарики на вузькій стіні, Я загадала бажання в мить - І цей наш вечір не зупинить! ПРИСПІВ: Ми в Санторіні, Санторіні, Санторіні, Де Атлантида схована в морській пітьмі, Де захід сонця загадково-неймовірний, І білі мрії, чарівні ми! Ми в Санторіні, Санторіні, Санторіні-і-і-і-і, І білі мрії, чарівні ми! ПРОГРАШ ПРИСПІВ: Ми в Санторіні, Санторіні, Санторіні, Де Атлантида схована в морській пітьмі, Де захід сонця загадково-неймовірний, І білі мрії, чарівні ми! Ми в Санторіні, Санторіні, Санторіні-і-і-і-і, І білі мрії, чарівні ми!
Joras : Ви дякуєте за ШІ аранжировку та як приклад. Але завантаживши мінус ніхто не зможе заспівати в діапазоні ші...
Joras : Люба,в тому числі аранжирована композиція - це праця !!! Але, Любі Друзі схаменіться , співає ШІ, обробка ЩІ, іт.д. Пропозиція - відділити на даному сайті оригінали від ші...
vova_72: ДЯКУЮ ЩИРО
arden18273645: 1----------------------------- Ми - вогонь і лавина, В нас для всього причина, Ми - пожежа і злива, І для нас все можливо. Твої очі магічні, Винятково незвичні, Як ліки й отрута, Вже не зможу забути. ПРИСПІВ -2 рази Ти - просто нереальний мужчина, Шалений, незрівнянний, сміливий, Всі кажуть: ідеальний, красивий, Я щаслива. … я щаслива Ти - просто нереальний мужчина, Шалений, незрівнянний, сміливий, Всі кажуть: ідеальний, красивий, Я щаслива. … я щаслива 2---------------------------- Ти п'яниш, як удача, Я з тобою не плачу, Я тебе зачепила, Ти такий особливий. Божевільні стосунки, Пристрасні поцілунки, Так хочу відчути, Я не можу забути. ПРИСПІВ -2 рази Ти - просто нереальний мужчина, Шалений, незрівнянний, сміливий, Всі кажуть: ідеальний, красивий, Я щаслива. … я щаслива Ти - просто нереальний мужчина, Шалений, незрівнянний, сміливий, Всі кажуть: ідеальний, красивий, Я щаслива. … я щаслива ПРОГРАШ Ти - просто нереальний! Ти - просто нереальний мужчина! ПРИСПІВ -2 рази Ти - просто нереальний мужчина, Шалений, незрівнянний, сміливий, Всі кажуть: ідеальний, красивий, Я щаслива. … я щаслива Ти - просто нереальний мужчина, Шалений, незрівнянний, сміливий, Всі кажуть: ідеальний, красивий, Я щаслива. … я щаслива
Святослав Сметанський SUZIRYA-band KOZOVA: Навіщо стільки компресії?
muroslav_lax29: Дякую!
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.На жаль чергова неякісна задавка.