Інформація про користувача
- Ім’я:
- Олег Гаврилюк
- Прізвище:
- "Дністрянські візерунки"
- Місто:
- смт.Мельниця-Подільська
- Країна:
- Україна
- Стать:
- Чоловіча
- Статус:
- Користувач
- Рейтинг:
- Оцінка:
- 30 (Голосів: 32 )
- Про себе
Закінчив Львівський національний аграрний університет, з 12 років (з 1995)граю по весіллях, у 2003році з братом Ігорем створили гурт "Дністрянські візерунки", пишу пісні, філософські вірші і гуморески, автор і виконавець пісень гурту "Дністрянські візерунки".
Для мене пісня – це святиня,
Безсмертної душі пахучий цвіт,
Мого натхнення вірна берегиня,
Надії, віри повноцінний плід!!!У ній могутня сила – запевняю,
Щира любов, привітна і ласкава,
Що народилась в серці мого краю,
Безмежна велич й віковічна слава.Як вірний друг, вона завжди зі мною,
У щирій радості та у сумній журбі.
Це зброя, в боротьбі із самотою,
Це оберіг мій, у гучній юрбі.Усе життя, я з піснею у парі,
Співаю для людей, завжди співав,
І щоб не говорили – язики лукаві,
Всевишній нас у собі поєднав.На зміну щастю прийдуть часи гірші,
Усе чергується в життєвому руслі,
А я складаю свої музику і вірші
І вдячний Богу й матері-землі.
Олег Гаврилюк
Останні залиті мінусовки:
- Дністрянські Візерунки - НОВОРІЧНА (бек)
- Дністрянські Візерунки - Чарівна обручка(бек)
- Дністрянські Візерунки - Європа
- Дністрянські Візерунки - АЙСТРИ
- Дністрянські Візерунки - Красотка
- Дністрянські Візерунки - Цвіт ліщини
- Дністрянські Візерунки - Свято в домі
- Віктор Павлік - Мрії про тебе
- Дністрянські Візерунки - Сила любові
- Дністрянські Візерунки - Подільський край
Останні повідомлення на форумі:
- НОВИЙ РІК - ВЕЛИКЕ СВЯТО!!! * Як ... → З Новим роком!
- Вадим, шо за дитячі образи, причому тут ... → Який репеттуар ви підбираєте на ...
- Дядя Вася грати все - це не ... → Колеги музиканти ,цікаво , а ...
- З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РІДНА УКРАЇНО!!! УСІМ ЗЛАГОДИ, ... → З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.
- Ну на рахунок браги??? Можливо... Лише добре ... → "бухло" і музиканти
- В цій дискусії хочу підтримати Юліановича, дійсно ... → Як би Ви вчинили ? ...
- Ще згадав також випадок на одній із ... → Народ хоче "мурку"
- Питання не в мові, а в культурному ... → Народ хоче "мурку"
- Хлопці на все є рада, не сприймайте ... → Народ хоче "мурку"
- Новий рік – нові надії, Безмежно ... → З Новим роком!









Останні коментарі
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: НЕЙМОВІРНО ЧУДОВО !! дЯКУЮ !!!
ангеліна гудько: Дякую, пане Олександре!
muroslav_lax29: Дякую!