Інформація про користувача
- Ім’я:
- Олег Гаврилюк
- Прізвище:
- "Дністрянські візерунки"
- Місто:
- смт.Мельниця-Подільська
- Країна:
- Україна
- Стать:
- Чоловіча
- Статус:
- Користувач
- Рейтинг:
- Оцінка:
- 30 (Голосів: 32 )
- Про себе
Закінчив Львівський національний аграрний університет, з 12 років (з 1995)граю по весіллях, у 2003році з братом Ігорем створили гурт "Дністрянські візерунки", пишу пісні, філософські вірші і гуморески, автор і виконавець пісень гурту "Дністрянські візерунки".
Для мене пісня – це святиня,
Безсмертної душі пахучий цвіт,
Мого натхнення вірна берегиня,
Надії, віри повноцінний плід!!!У ній могутня сила – запевняю,
Щира любов, привітна і ласкава,
Що народилась в серці мого краю,
Безмежна велич й віковічна слава.Як вірний друг, вона завжди зі мною,
У щирій радості та у сумній журбі.
Це зброя, в боротьбі із самотою,
Це оберіг мій, у гучній юрбі.Усе життя, я з піснею у парі,
Співаю для людей, завжди співав,
І щоб не говорили – язики лукаві,
Всевишній нас у собі поєднав.На зміну щастю прийдуть часи гірші,
Усе чергується в життєвому руслі,
А я складаю свої музику і вірші
І вдячний Богу й матері-землі.
Олег Гаврилюк
Останні залиті мінусовки:
- Дністрянські Візерунки - НОВОРІЧНА (бек)
- Дністрянські Візерунки - Чарівна обручка(бек)
- Дністрянські Візерунки - Європа
- Дністрянські Візерунки - АЙСТРИ
- Дністрянські Візерунки - Красотка
- Дністрянські Візерунки - Цвіт ліщини
- Дністрянські Візерунки - Свято в домі
- Віктор Павлік - Мрії про тебе
- Дністрянські Візерунки - Сила любові
- Дністрянські Візерунки - Подільський край
Останні повідомлення на форумі:
- НОВИЙ РІК - ВЕЛИКЕ СВЯТО!!! * Як ... → З Новим роком!
- Вадим, шо за дитячі образи, причому тут ... → Який репеттуар ви підбираєте на ...
- Дядя Вася грати все - це не ... → Колеги музиканти ,цікаво , а ...
- З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РІДНА УКРАЇНО!!! УСІМ ЗЛАГОДИ, ... → З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.
- Ну на рахунок браги??? Можливо... Лише добре ... → "бухло" і музиканти
- В цій дискусії хочу підтримати Юліановича, дійсно ... → Як би Ви вчинили ? ...
- Ще згадав також випадок на одній із ... → Народ хоче "мурку"
- Питання не в мові, а в культурному ... → Народ хоче "мурку"
- Хлопці на все є рада, не сприймайте ... → Народ хоче "мурку"
- Новий рік – нові надії, Безмежно ... → З Новим роком!









Останні коментарі
Вася: Дякую
igorbollan: Дякую
igorbollan: Дякую!
ava0520ava: МАЙСТРЕ! ЩОСЬ НЕ ТЕ((
ava0520ava: ДЯКУЮ!!! БіМба111
Dozuk1966: Файно !!!
Іван Поліщук: Класссссс
RimskiyIvan: Браття ЛАБУХИ напишіть краще ,і буде вам многая літа!!!
V07a01lera: Дякую !
shadow08: Дуже арно.Люблю цю пісню
shadow08: Будь ласка.Дайте хтось знати,чи є щось цікавоо тут.
Peet Калуцький: Oleg1Hu,аналогічна ситуація,що і з Dima13131.В бан на тиждень.
Peet Калуцький: Dima13131,це згенеровано за допомогою ШІ.А ви посидете тиждень в бані,повчитесь культурі спілкування.На сайті мова спілкування солов'їна,а не...
Oleg1Hu: Що це за срач?
dima13131: хто ці фігню писав ?
olenakot22: можна плюсик) вдячна) maksimchuchka86@gmail.com
Дмитро Кобевко: ДЯКУЮ НО ОСТАВИТЬ ВСЕ І ДОБАВИТЬ DJВАРІАНТ тОДІ БУДЕ КРУТО А ТАК НЕ ПОЙМ ЩО ВИБАЧАЮСЬ НЕ В ОБІДУ
sa1957: Дякую!
Vladimir11091968: Дякую!!!
Олег : Дякую !!!
Justas_Lion : Супер! Дякую!
allagodl24: Дякую, все чудово.
VNikitin: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Favor: Дякую!!!
mrvalik: дякую
Favor: Дякую!!!
gibson32: Файно... качає...
kubanec: Всі ці Ші, АІ та ІІ винищуть останніх нормальних лабухів. Залишаться тільки діджедаї.
IGORMUZ64: Дякую!!!