Дністрянські Візерунки
Свято в домі
|
|
Опис:
сл. і муз. Олег Гаврилюк гурт Дністрянські візерунки
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Пісня для батьків
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Аматорська
Текст пісні:
СВЯТО В ДОМІ.
(гр.. Дністрянські візерунки)
1. Врочистий настрій в домі свято,
Шумлять під вікнами горіхи,
Клопоче мама й тато,
Як все це сприймуть діти.
У всьому лад віє достатком,
Світлиця сяє рушниками,
Мамина ласка, слово батька.
Усе, що нажито роками.
Приспів:
За батьків і любов,
Яку віддали дітям
Піднімем келихи з вином
Терпким, як долі розмаїття .
2. Життя неслось – пливло рікою.
Несучи непорозуміння,
Та їх ламало розуміння,
Святеє батьківське терпіння.
І ось, нарешті в цю хвилину,
Ми всі зібрались навкруг столу
І будем вдячні до загину
Батькам за їх життєву школу.
Приспів:
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую авторам, потрібна пісня
Згоден. Чудові слова. Дякую!
Хлопці дякую! Приємно вражений вашими коментарями.
Суперова пісня для батьків!Дякую!!!
Олег молодець гарна пысенька!!!!
Вразила пісня до сліз! Дуже грамотно зроблений мінус - розвиток і музична думка все грамотно в стилі! Гарно заспіваний плюс! Душевно, щипає душу! Потрібний репертуар! Вже собі взяв на замітку! На скільки багата українська пісня! Браво пане Олег! Дякую!
Браво
плюс можна zinevich57mail.ru
Молодці!!!Красива пісенька!!!
Молодець!!!
А без беку можна?
Олеже, друже дякую і творчих нових доробок.
Саша дякую і вам за теплі відгуки!!!
Олеже, БРАВО, молодець, пісня, що треба
Дякую!Гарна пісня.Життєва...
пане Олеже, спасибі за пісню! дехто з моїх друзів київських музик вже її взяли в репертуар, тепер і я приєднуюся. правдиві слова та чудова мелодія,- вважаю, що пісня буде жити. про мінус скажу коротко: смачний. браво!
Пане,Олег,дуже чудовий твір!!!Ми берм пісню у свій репертуар.Вітання Вам з Вінничини!!! УСПІХІВ!!!
Олеже,спробуйте,будь ласка,попрацювати з віршами мого батька. "Вільне спілкування,"Така вже доля музиканта." Будем дуже вдячні!
Гарно !!!Де Вас побачити,,на живо,,???
Вибачте!Як щось не так написав.
Просто...Живу від Мельниці...9 км...Дякую !!!









Останні коментарі
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!