Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Який репеттуар ви підбираєте на хрестини?
Який репеттуар ви підбираєте на хрестини?

Доволі часто молоді батьки запрошуть забезпечити музичний супровід з нагоди охрещення їхньої дитини. Завжди щось доводилось вигадувати, змінювати якісь слова у піснях про день народження, я думаю кожен з вас із таким стикався. Може хтось має власні цікаві заготовки під таку оказію, допоможіть, поділіться, буду вдячний. Може я Вам колись у пригоді стану.

Та я думаю, що тут нічого особливо не тре змінювати...  Ось як робимо ми - як що народився хлопчик, то вітаємо його піснею "Сину ангел мій", якщо дівчинка то піснею "Донечка" (Свидюк). Ось і вся оказія. Ви привітали, батьки ся втішили і далі гульки... )))))    Тут як на мене правильно почати - а далі самий звичайний (танцювальний репертуар) на Ваш прфесійний вибір - щоб була забава...

Признатися ці пісні чув, занаю, але на практиці ніколине використовував, ідея хороша, дякую!!!

Згоден з Бедзю на 100%

Пане Василь, я там постами вище написав що для сина ідеально, по контексту слів, підходить пісня Надії Шестак "Сину ангел мій". На крайній випадок можна заспівати - "Світлицю" Ігора Білозіра, там теж  згадується про сина "Сину затям собі сину..."  Та й вона про отчий дім та сімю...  Також може бути будь - яка українська пісня про сімейне, родинне та ін.

PS Пане Василь, я точно не придумаю бо не маю поетичних здібностей, а судячи з дописів і відвідувань даної теми, я думаю що ...   Хіба Олег Гаврилюк або Borsos або Ви ))))))     

п.Бедзю! Приємно з Вами  спілкуватися "чес-слово!". Ви ніколи не залишаєте без уваги повідомлення дописувачів і завжди на них відповідаєте! Ви просто встигли побачити мій допис,який я вважав зайвим і люб"язно попросив модератора п. Назара видалити його,за що йому і дякую! Всього доброго Вам!

Традиційною, відповідно і обрядовою на хрестинах є пісня "В неділю рано". Головними дійовими особами на хрестинах є похресник та куми, тому їм приділялось найбільше уваги. Відповідно основу пісенного репертуару складали пісні із згадками про кумів. 

))))))) Як на мене - то головною дійовою особою  є все таки дитина яку хрестять, і заради чого родина зібралася на святкуванні... 

Хіба я написав щось інакше? На першому місці дитина котру хрестять.

Хлопці дякую за відгуки і за таку хорошу дискусію. Щодо ннаписання чогось нового я про це думав. Якщо можна викладіть мені кожен своє бачення якою має бути відповідна річ, можливо є якась життєва історія яку можна взяти за основу. А я із зібраного матеріалу спробую, щось скласти. Звісно, що результатом поділюся з вами шановні і дуиаю, що дорогі, панове музиканти на сторінках нашого доброго сайту.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти