Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?
Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?

Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?

Патріоти цінують не тільки українські пісні, але й українську мову.

Браття, будьмо уважні до кожної буковки і коми... 

дкмаю ні!!!!!

Наскільки я знаю-співають повним ходом.Ми вже роками співаєм тільки по замовленню за гроші.А взагалі-то мені дуже подобається вислів-Недопалок кинутий в урну,і сміття не залишене після себе,-набагато патріотичніше ніж прапор на авто.

Запитання в лоб: чи можна співати пісень Андрія Макаревича і гурту "Машина часу"?

А чому не виконувати пісень російською мовою? Мова як мова, не краща і не гірша за інші (аби без мата). Якщо слухач хоче слухати, то чому не виконувати? Це якщо про музику, а не про політику.

От і я собі цьвєха забив в голову... позиція Дядька Хапка мені близька....

Виконують російські (крім шансону). Політика політикою, а гроші потрібні всім... Тільки прошу не "нападати" на мене, оскільки я висловив свою позицію. Давайте не будемо знову мудрувати! Нацьому сайті всі  "святі". Пишуть, що спілкуються тільки Українською, пишуть тільки українською. А насправді - все як і було раніше. Панове, не вдавайте з себе великих патріотів! Я із Західної України і не хочу знову все нових і нових скандалів. Прохання до модераторів: Будь ласка, поясніть авторам подібних тем щоб не розпалювали подібне, бо досить вже того, що маємо!

  Є дуже багато гарних російських пісень , які не мають відношення ні до політики ні до теперішніх проблем!

Ми не виконуємо, бо російське музло це переважно відстій.

Востаннє грали 30 липня, на весіллі, майже весь шансонний репертуар, так сі стало... До того  пів року - 2-3 замовлення і після 30 липня ще не грали ні разу! Всі весілля на яких ми виступаємо діалог з молодятами починається із слів "НОТ РАША"! Категорично! Та й ми самі тримаємо позицію не співати на мові окупанта і ти диви..  так стається що люди з нами цю думку поділяють.)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти