Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?
Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?

Ну, Шарік,  на весіллі різний контингент, і такі неадеквати теж присутні

Дядя Вася, відкрию Вам страшну таємницю - SHARIK не хлопчисько з рогаткою і відіграв трохи весіль ( кількість яких вже давно вимірюється сотнями) і щось таки вже бачив.

 А як кажуть,що треба согласовувати перед роботою з заказчиком-то це  не вірно

Кожен сам обирає собі підхід в роботі. Показники рівню - кількість зароблених грошей, бо граєм за винагороду та кількість витрачених на це часу і здоров'я.  Але є фактор гідності і гонору, тобто на скільки музикант готовий себе "продати".

Yulianovich +5... Розмішив. Дякую за комплімент " з рогаткою" 

Дядя Вася.  Взагалі то питання було . " по Західній Україні " . Я чомусь більш впевнений що  100 проц. будуть бити , можуть надавати по шиї замовнику російської  пісні, чим музикантам за відмову заграти. Бо ж адекватна людина, не хай вона буде хоч і самої столиці Раші, не піде на конфлікт. Можна чемно відмовитись і від пісні і від грошей ( яких як правило " любителі Раші не дають), а можна запропонувати альтернативу. Вже як що і так не вирішується - заграти інструментальну мелодію пісні, але все одно не КА - КА ти. А про слова російських пісень - написаних в талмутах  молодих лабухів, я взагалі промовчу... То окрема тема і вона тут недоречна.

Юліанович, я прекрасно знаю хто такий Шарік.  Не треба мені ваші таємниці відкривати. Я проти нього абсолютно нічого не маю. Це класний саксофоніст і кльова людина, на фото все видно..    Я просто за те. що в будь якому регіоні, чи то захід чи то схід, чи південь або північ,- ми,музіканти маємо грати все.  Це моя позиція. Дякую!

Дядя Вася  грати все - це не грати нічого, бо все грати не можливо... Кожен має свої слабкі і сильні сторони, а тому і свою аудиторію, всім не догодиш... Ну і адекватна самооцінка і самоповага мусить бути.... 

ми,музіканти маємо грати все

А чому?   От  запросити на весілля Стінга і замовити " Час рікою пливе", він не знає, і набити йому пику !

Навіть  "включати" не можливо ВСЕ!  Чому музикант повинен грати все?  І як це взагалі можливо?  В кожного є свій репертуар, замовник повинен ним поцікавитись, і тоді замовляти музику.  А музикант повинен грати ту музику, яку замовив ( і заплатив) замовник. А якщо гість хоче щось замовити, то музикант або бере гроші і грає, або грошей не бере і відмовляє.

А чому?   От  запросити на весілля Стінга і замовити " Час рікою пливе", він не знає, і набити йому пику !

Ха-ха-ха!!!! Ще краще запросити Оззі Осборна, замовити йому "Висит ябко, висить" і спостерігати, як він б'є пики усім присутнім, а затим розганяє два села, а на третьому вже трохи втомлюється...

Стінг і "Час рікою..." прикольнуло - я собі уявив ту картину, як він пояснює "заліпленій в дим смолі", що та пісня не його репертуару і особливо як "смола" на то реагує.... Класика халтури...

А по темі - в Рівному і окрузі км так у 200, абсолютно нічо не міняєтся... У день в камуфляжі з прапорами Правого Сектора страхають чиновників з мажорами, а у вечері по кабаках волають мурку та магадан, аж їм жили вилазять... 

Ну напевно я вже за старий до нинішних музик. В кожного поняття різне, і в кожного свій репертуар. Я звісно згоден з Вами,що все грати не можливо, но так як репертуару за 40 років накопилося і накопичується і на далі, то в принципі якщо заказують, то дуже рідко відказую за відсутністю даної композиції.  Вибачте, і велике Вам дякую за спілкування!  Халтур Вам цілий рік !  Слава Україні!

Доброго дня,колеги.Давненько я не заходив на форум.Але як бачу тут нічого не змінилось.Багато хто проти москальських пісень.Правильно.АЛЕ є пісні москальські-які прославляють Росію-а є пісні російськомовні-під які 80% з вас виросла.І ці пісні немають нічого спільного з політикою.Я впевнений на 90%,що сівши в автомобіль до найголовніших крикунів цієї теми і включивши автомагнітолу ми почуєм виконання російськомовні пісні.Шановні "Патріоти"-а переглядаючи фільми по телевізору вас не нудить від російської мови?А слухати українську попсу яка на 95%складається з російських пісень? І ще одне запитання.А як ви відноситись до артистів російської естради,які виконують українські пісні?З одного боку це москалі,а з іншого-вони співають українською мовою.Доречі пропоную вам прослухати "Черемшину" у виконанні Олександра Малініна.І як його можна не любити і не виконувати його пісні.

 

.Правильно.АЛЕ є пісні москальські-які прославляють Росію-а є пісні російськомовні-під які 80% з вас виросла

В Вас червоний  піонерський галстук мабуть є сімейною реліквією. Чи ні?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти