Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?
Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?

Сарказм хороший,проте недоречний.Ні -галстука піонерського немаю і ніколи не любив його носити.Але чому вам стидно собі признатись,що так воно є?Чому ми всі на словах патріоти,а самі вживаєм нецензурщину,яка знову-ж таки прийшла від москалів,чому ми плюєм на нашу рідну землю,якщо ми любимо її?І що кожен з нас зробив для розквіту нашої неньки України?Може хтось відігравши халтуру віддав гроші нашим воякам?Ні-не армії-тому-що армія наша продажна,а саме воякам?Де ваш патріотизм-на устах і на папері?

Згоден на 100 зі словами: 

Доброго дня,колеги.Давненько я не заходив на форум.Але як бачу тут нічого не змінилось.Багато хто проти москальських пісень.Правильно.АЛЕ є пісні москальські-які прославляють Росію-а є пісні російськомовні-під які 80% з вас виросла.І ці пісні немають нічого спільного з політикою.Я впевнений на 90%,що сівши в автомобіль до найголовніших крикунів цієї теми і включивши автомагнітолу ми почуєм виконання російськомовні пісні.Шановні "Патріоти"-а переглядаючи фільми по телевізору вас не нудить від російської мови?А слухати українську попсу яка на 95%складається з російських пісень? І ще одне запитання.А як ви відноситись до артистів російської естради,які виконують українські пісні?З одного боку це москалі,а з іншого-вони співають українською мовою.Доречі пропоную вам прослухати "Черемшину" у виконанні Олександра Малініна.І як його можна не любити і не виконувати його пісні.

 

Годі вже в музику тулити політику бо читаючи коментарі саме таке враження складається. Співали, співаємо і будемо співати. Пісні, які славлять росію - співати не буду - огидно, тай кому вони потрібні, а от пісні скажімо ....... Шатунова, то це лише тільки й того що вони російськомовні, але жодної політики в них нема, їх публіка любила, любить і любитиме. І таких прикладів багато ще можна назвати.

Не треба ділити українців на ваших і наших бо чи не самі говоримо "Україна єдина", а половина України це російськомовні українці які, зараз, своєю кровю відстоюють свою країну, а ви тут співати не співати. Будьте просто Українцями і не треба показувати свою "Святість" бо ще ніхто з нас не відмовився від російського кіно, це для прикладу. Увімкніть радіо-ФМ чи іншу радіостанцію України - що, нема там російськомовних пісень? Є! Бо не в мові проблема. Може б ще щось дописав, та для чого, гадаю тема взагалі нідочого бо в кожній області, кожному районі, селі свої "прибамбаси" десь співають, десь ні і це лише по заході, теж саме і по інших географічних частинах України.

https://www.youtube.com/watch?v=EdkPk7TvUgQ  Так треба об"єднувати Україну!!!!!    Тепер До Теми, чи точніше до наших " музикантів патріотів", які волають за воз"єднання Ураїни російськомовним репертуаром:

yura-gorohiv. До творчості О.Малініна. Якщо Ви є його прихильником - на здоров"я! Кожен вартий мати свого кумира. Але зауважте, на весь його репертуар, аж 4 україських пісні. А який відсоток у вашому репертуарі російських? Все решту в його репертуарі - " белогвардейщина" . Станиці палають вже і без його пісень. З таким самим успіхом можна і Кобзона "любити" - він теж українські пісні співав....

Олександр Тимошук Не треба ділити українців на ваших і наших бо чи не самі говоримо "Україна єдина", а половина України це російськомовні українці ....

Сашко не ділити, а об"єднати може не тільки російська пісня - а й Українська. Не полінуйся , відслідкуй, наведи приклад - переконай в кінці кінців Нас впертих Українців, котра з пісень з колишніх, сучасних, чи теперішніх пропогандує насильство, розбрат війну і т.д і т.п... Навідь в старих козацьких, повстаньських піснях такого немає. А якщо ми ще не вернемось до рідної мови, то не половина України, як Ви висловились, а 70 відсотків  ні рідної мови ні російської не буде знати. Будуть "чтокать", "как-кать", "тіпать"- бо ТАК МОДНО. 

І на завершення. Мені не хочеться, щоб мій онук ( бо діти вже дорослі і самі визначились) навчився тих же матюків і говорив "модними" словами. Як приклад в мене перебувала родина з сходу України ( хто мене знає - той  знає що не брешу). Маленький  хлопчина ( 2,5 р) приїхавши сюди за 2 місяці вивчив такі слова як (потяг, тато, дякую та багато інших) і коли вони повернулись на Схід до дому до цієї пори їх вимовляє. Я не Ірина Фаріон і адекватно відношусь до всього, але Україна - понад усе....

https://www.youtube.com/watch?v=2D2PBTCox44   Теж  "об"єднує"  Україну...

Шановний SHARIK.Я не пропагандую російську мову.Я так само як і ви тільки за Єдину Україну.Але не треба із-за якогось ідіота(Путіна) всіх рівняти під одну планку.В Росії,як і в Україні,а також інших країн світу є своя культура і ми повинні поважати її так само як вони поважають нашу.Я звичайно проти того,щоб оспівувати і прославляти Росію та інші держави.Але не треба доходити до фанатизму.До речі багато хто з нас співає польську пісню"нєх жиє вольность" і багато інших ,хоча свого часу поляки також гнобили Україну-і ніякої доскусії на цю тему я не чув.Ще раз хочу нагадати,що я не заставляю нікого виконувати російськомовний репертуар.Ми також зводим до мінімуму його виконання.Але якщо пісня про любов і доброту-то чого-б її не виконати на будь-якій мові світу?

yura-gorohiv.В Росії,як і в Україні,а також інших країн світу є своя культура і ми повинні поважати її так само як вони поважають нашу.Я звичайно проти того,щоб оспівувати і прославляти Росію та інші держави.Але не треба доходити до фанатизму

Тож  ХТО більший  Фанатик? Той хто називає народ, який говорить РІДНОЮ МОВОЮ -  БЕНДЕРОВЦАМИ ( передаю мовою оригіналу), не вміючи його правильно вимовити,не знаючи і близького значення цього слова.

Чи той хто кричить - " хто не скаче  - той москаль"?

Поважати - ТАК, а сраку лизати - НІ.

 

От цікава полеміка пішла. З здавалося простого питання:

Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?

пішла навколопатріотична розбірка. А де музика? Форум ніби музикантів, а питання музики, як такої, майже не порушується в темах. Всі в пошуках "найкращих" самограйок, мікрофонів, калонок. От про те що українська естрадна музика перебуває в глибокому задуп'ї ніхто не згадує. Та і де може бути вище коли основну масу лабухів цікавлять фонограми і, в кращому випадку, стилі до самограйок. Хоча для порталу з безкоштовними мінусами (виключно для "ознайомлення") це мабуть саме те.

 Ну а за  сраку лизати  мова і не йшла.Я,до речі,по фаху своєї роботи(водій-далекобійник),часто буваю в Криму.І скажу вам,що багато мешканців Криму не задоволені нинішнім становищем.Але є і такі,які дуже радіють що Крим- це Росія.І коли я їм доказую,що у нас дружній і миролюбний народ-вони не вірять і рахують це пропагандою.Часом коли вони мене питають звідки я-я їм просто кажу-я із західної бандерівщини.Дехто сміється і пожимає мені руку,а дехто дивиться скоса і відходить в сторону.Так що не треба рівняти всіх під одну лінійку.Так що є ПАТРІОТИ ,а є дикі фанатики,які самі про культуру України нічого не знають, лиш вміють гукати-СЛАВА УКРАЇНІ навіть не вдумуючись у зміст цих слів!Я рахую,що це перевертні,які грають тільки на публіку.

Шановний Yulianovich.Поки ми не будем патріотами в серці-про яку музику може йти мова?

Поки ми не будем патріотами в серці-про яку музику може йти мова?

При чім тут патріотизм? Я про професіоналізм. Хто з українських співаків/музикантів має європейські комерційні тури? Хто з інструменталістів був задіяний в роботі в вищім європейськім ешелоні? В вашому місті (селі) багато музикантів що заграють правильно на слух пісню в якій більше трьох акордів?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти