Конкурс вокалістів:Учасник
Дарина Артищук
Назва:Світ, Автор: Сергій Габшій
Запис створено в студії Zabava.Викладач: Бондаренко Анастасія.Закінчила музичну школу номер 9 у Винниках.
- Додано:
- 25.03.2020
- Категорія:
- Старша вікова група - від 13 до 16 років
- Рейтинг:
- 114
Коментарі:
Надзвичайно гарно!!! Молодчинка!!! Неймовірна пісня!!!
Неймовірна пісня, хороший вокал!
Бажаю перемоги!!!
Молодчинка!
Умнічка!!!!!! Дуже гарно)))))) Бажаю перемоги:)
Даринко ,бажаю перемоги,ти найкраща????
Надзвичайно гарно!молодчинка!
Неймовірно талановита і красива принцеса!
КЛАС! Дуже гарна пісня!????
Молодчинка!!!????????????❤️
Даруууся,ти найкращааа❤️❤️
Сильний голос! Бажаю перемоги!
Бажаю перемоги!⚘⚘⚘
Успіхів.
Зичу успіху!
За пісню автору респект і виконано дуже чуттєво! Молодець!!!
????????????Дарина, як завжди, молодець! Бажаю успіхів!
Бажаю перемоги)))
Ти вартуєш перемоги!!!
Молодець!!! Успіхів!!!
Молодчинка!!!!
Бажаю перемоги ❤️
Гарне виконання! Бажаю перемоги
Сильне виконання!
Успіхів!!!
Молодець, вперед до мети!
Вельми гарне виконання! Хай щастить!!!
Вдале майже професійне виконання , вдалий підбір пісні , вдала студійна робота . Дитина готова до постановки вібраційної обробки. Дуже приємно , що в нашій країні багато талановитих дітей і вихователів і музивантів
Рай для вух!!!Супер!
Даринка, ти велака молодчинка.
Відчувається велика кількість вкладеної праці в тебе.
Пісня мені дуже сподобалось!
Автору величезне дякую.
Звукорежесер тут попрацював на славу. Все гарно.
Успіху тобі в творчій кар'єрі!
Єдине зауваження:
Виробляй свій власний стиль і манеру виконання, щоб люди тебе запам'ятали!!!
(Воно з часом в тебе і так буде, просто візьми до уваги мою пораду.
Пісня класна, виконання гарне, але бракує родзинки.)
Вау!
Бажаємо перемоги!









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!