Конкурс вокалістів:Учасник
- Додано:
- 05.04.2020
- Категорія:
- Старша вікова група - від 13 до 16 років
- Рейтинг:
- 33
Коментарі:
Молодчинка!!! Заворожує!!!
Молодець! Бажаю успіху.
Оленочка сонечко!!!!Ти молодчинка!!! Бажаю успіху!!
Розумничка! Успіху!
Важка пісня! Гарне виконання!!!!! Успіху
Дууууже гарно????????
*!!!!
Молодець, Оленко!
Нічого подібного від дитини я не очикував почути. Я вважаю за Оленкою велике майбутнє . Продюсерам обов'язково треба звернути на цю дитину увагу . Дослухавши пісню у її виконанні пожалкував що вона скінчилася . Взагалі я звернув увагу на дуже потужну школу вокалу у Львові .Дуже приємно за львів'ян....МОЛОДЦІ. Ірина Ігоровна я вдячний вам за таку ЗІРОЧКУ.
Тримаємо кулачки ????
Ти найкраща ????
Оленка ти молодчинка!!!Тримаємо кулачки!!!
Досить непогано але треба ще працювати,співати душею,входити в образ,задатки є непогані,успіхів
Бажаю успіхів
Оленнко, молодчинка!
Ірина Ігоровна я хочу допомогти у розвитку цієї дитини...Якщо буде потрібна моя допомога в плані написати музику.....Звертайтеся буду радий допомогти
Скиньте мінус
olena.sirotyuk.1991@gmail.com
Неймовірно!Поділіться,будь ласочка,мінусом) velychkovira@i.ua Вдячна безмежно)
Дуже гарне виконання)))) Поділіться будь ласка мінусом ,буду дуже вдячна maryana210689@ukr.net
Прошу скинути мінус. galynapribytkina@gmail.com
Добрий день , можна мінус? luda.paliychuk@gmail.com
Добрий день, можна будь-ласка мінус milaa19@ukr.net
Доброго дня, скиньте мінус прошу вас на zenchik2186@gmail.com
Донька йде на конкурс з цією композицією.
прошу скинути мінусовку на irinapaul31@gmail.com
Доброго дня. Скиньте будь-ласка мынус. ggepl70@gmail.com









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!