Конкурс вокалістів:Учасник
- Додано:
- 05.04.2020
- Категорія:
- Середня вікова група - від 9 до 12 років
- Рейтинг:
- 322
Коментарі:
Проймає ,аж до мурашок!!! Такий заворожуючий тембр голосу!!! Наш, український!!! Молодчинка!!!
+ мій голос) перемоги Мартусі)
Мартуся, щиро радію Тобою! Розвивай Твої таланти й даруй нам усім Твою радість та усмішку! Ми вболіваємо за Тебе і дякуємо, що знаємо Тебе! Вперед! Ми з Тобою!
Ти Дуже гарно співаєш!
Фантастичне виконання ????????
Мартуся продовжуй розвиватися і захоплюй нові серця своїх слухачів
За тобою майбутнє????????????
Фантастичне виконання ????????
Мартуся продовжуй розвиватися і захоплюй нові серця своїх слухачів
За тобою майбутнє????????????
Мартуся ти молодчинка, співаєш просто супер????????????????
Мартуся ти молодчинка, співаєш просто супер????????????????
Як добре, що Ти у нас є! Любимо слухати Твої пісні!
Прославляй життя Твоїм голосом!!!
Мартусю, дякуємо Богові, що обдарував Тебе таким сильним і милим голосом! Дякуємо Тобі за виконання таких гарних пісень! Любимо!
Зачаровані твоïм талантом❤️.Бажаємо успіху і перемоги на конкурсі!!!
Дівчинка обдарована і при умовах подальшого навчання на неї чекає цікаве майбуття .
Наталя Воробей! Ну я вже писав коментар одній із ваших учениць! Запис диктофоном це не запис на конкурс!!!!
Так, погоджуюсь) але студійного запису ще не маємо, не встигли зробити до початку конкурсу, оскільки вимушено пішли на карантин...Але, умови конкурсу дозволяють брати участь виконавцям, записаних на диктофон, тому і ми скористалися такою нагодою)))
Наталю, Ви не ображайтесь, у вас повинні бути записи напоготові завжди, адже як я розумію, ви хочете і прагнете росту ваших учнів, а бе того, самі розумієте!Я просто знаю скільки праці потребує організація конкурсу і з диктофоннним записом якось не пасує виставляти конкурсанта! Ну ви мене зрозуміли і на майбутнє ви будете звучати суперово!)))
Так, звісно! Дякую!
Умовами та правилами конкурсу, дозволено виставляти записи із диктофону! Усе гаразд, бажаю успішних перегонів конкурсантам!
Ти молодчинка.І обов’язково виграєш.
Мартуся, Ти молодчинка❤ Надзвичайно красиво. Успіхів????
Сильний голосочок) успіхів тобі, дитино))з Богом
Мартуся молодчинка!!!
Дуже талановита! Віддаю свій голос їй!
Марта молодець! В тебе велике майбутнє!
Молодчинка Мартуся! Дуже гарно співаєш! Розвивай свій талант!









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!