Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Крик душі ...
Крик душі ...

Воно приїхало на мою землю і я ніщо, а воно ... ПАН. 

Грав я сьогодні на одному заході, зустріч Україна-Польща, озеро, шашлик ..........

Весь час "Бардзо добже, дзенькую, добре є, файно, хлопак супер ........." а ближче до кінця почало гриміти, блискати, ледь що дощ не йде. Кажу домовлений час вичерпано, треба змотувати бо недай Бог пальне по дротах - то не "нарадуюсь" тай дощ зараз лине то не встигну змотитись. Остання пісня. Відіграла. І ніби все добре було .... А ні, треба ще грати бо воно "пшяк, пшик, шик, пшєк .... і щось там бельмесає що нічого не зрозуміти. І вже хлоп не супер, вже хлоп "буде грати скільки я скАжу". В результаті штовханина, синяки, обдерті плечі. А саме образливо не те, що так все закінчувалось, а те, що воно приїхало на нашу землю і ми тут ніхто, воно тут ПАН. На ляха працювати - себе не поважати - крутилось в голові всю дорогу додому ...

Олександр, як я Вас розумію.... Ми граємо частенько укрполські весіллячка, бо знаємо мову і ведемо на польській + репертуару їхнього є немало в запасі. Скажу чесно, що те що Ви написали, мені дуже знайоме (ну, до синяків не доходило але ексцеси бували). У першу чергу Поляки помішані (таке враження) на алкоголі, до оковитої немають міри взагалі! Тому частенько польські гості, уже після першого застілля, були пянючі в нікуда!!! Напиваються вони до того, що нема з ким говорити, і про що говорити, натикаються на апарат, (нерідко валяють його), гадять інтерєр, про вбиральні взагалі мовчу.... коротше кажучи перетворюються на свиней-бидло! Цікаво мені, чи вони у себе таке чудять на заходах, чи тільки в Україні? Ставлення до тебе, частенько зверхнє, - хто ти там такий?.. Холоп... Я раз з одним бидлом заївся о 4 ранку, (крутили дискотеку, було весілля у новорічну ніч) п'яна полька почала бикувати, взагалі з ланцюга бабу зірвало, я сказав що вона і взагалі їхня нація тупа порівняно з нами, на питання чому, - відповів, що українець помимо рідної мови знає ще як мінімум дві-три... Аргумент у бидла закінчився, пішла дуже ображена, але "схавала"... То дійсно крик душі...

У цій ситуації починати треба з цього, що польське бидло спить і бачить свою срану ойчизну аж по збруч...а все, о написано вище, це наслідок....

***rura1961 У цій ситуації починати треба з цього, що польське бидло спить і бачить свою срану ойчизну аж по збруч...***______________________________________________________________________________ Так, 100% правда... А Львув то єст польске м'ясто...

...і назва цього міста Лємберг... що москаль, що лях є найбільшими ворогами України, це аксіома...

Таке бидло є і серед наших,рахують якщо вони платять то ми повинні грати добу.

rura1961 -а хто не є ворогом України ?

Майже всі, крім вище згаданих...

Я мріяв, що в Україні так зроблять, але ще видно не час... А от грузини почали саме так робити, особливо як москаль перегнув палку: заходиш в магазин, готель, ресторан - є одна ціна (дуже дорого). Паспорт показуєш - ціна доступна. Це плювок на долар, на євро і на всіх, хто нас сприймає за рабів.

Нам і до Грузин далеко! В них приїхало чмо і сіло не на своє місце, і що почалось!?? А в нас Метверчук скуповує канали і по них москальську пропоганду жине, а ми як справжні європейці, лише стурбовані!(((

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти