Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Прохання до музикантів.
Прохання до музикантів.

Шановні колеги музиканти! Зветраюсь до Вас з проханням. Скиньте будь-ласка програму Adobe Audition 3.0, або Сool Edit pro 2.1. Я перевстановив віндовс, то програми всі пропали. Мепні потрібно для підійомута опускання тональності у фонограмах. Наперед Вам щиро вдячний. 

Мій емейл sldutchak@ukr.net 

Зміна тональності та темпу - використовую вавелаб, а аудішен лише для запису власного плюса. То в мене аудішен 1.5. Ставив було 3.0 - не сподобалось.

Програма Time factory

Тайм фактор дійсно не погано, но проблема що вона з mp3 не працює, а лише з waw форматом, то приходиться переганяти з формата в формот,і потрібно це правильно і якісно робити, що б якість фонограми не погіршити бо вони й так не ахті якості!
Найкраще це робить Celemone Melodine

Богдане, дайте будь-ласка нормальні робочі ссилки де можна скачати програми мелодин, або вавелаб.

Відправив на мило Едаб

Я для таких операцій використовую GoldWave. Він умовно-безкоштовний. А є ще Audacity, вона цілком халявна.

Шановні колеги музиканти! Закачав програми Вавелаб 6, АУ-3, все є крім плагіна соундшіфтер для транспонування фонограм. Може це бути пов"язано, що у мене віндовс 7.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти