Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Підскажіть якими програмами чи накладками відтворюєте тексти пісень?
Підскажіть якими програмами чи накладками відтворюєте тексти пісень?
Припиняємо оф топ.

Краще використовувати usb через звукову карту /якісніший звук/ а саби бажано брати марки якщо топи дін і свби теж треба дивитись діни- електровойси ....

Дякую за пораду.

Найкращий плейєр для ноутбука MusicBee, користуюся ним 5 років, після Джети - небо і земля.

А які переваги "небо і земля" в порівнянні?
JetAudio теж не без проблем, наприклад в мене, часто запізнюється вивід слів, музика вже йде, а текст "підвисає" десь, а то й взагалі пустий, "прозорий" екран замість тексту.. Часто мушу тектовий файл просто відкривати... Думаю замінити плеєр, бо ненадйіно воно якось..Хоча.. може це тільки в мене..
За 12 років дружби не спостерігав таких глюків з JetAudio, можливо справи не у плеєрі...

Джет ніколи не підводив. Ще користуюсь, Foobar текст простіше прикріплюється

 

Доброго вечора! Така історія: джет іноді не хоче програвати де які мінусовки. Я розумію, що він не хоче витягувати з різних папок мінус, так як мінуса розкидані в різних папках. Може щось з настройками Джета не те? Може хто знає що робити с цим? Не хочеться перемішувати все в одну папку! Дякую
Спробуйте заінсталити новішу версію. Себто останнього релізу. В нас теж були трабли, не хотіла wav- ки грати...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти