Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Підскажіть якими програмами чи накладками відтворюєте тексти пісень?
Підскажіть якими програмами чи накладками відтворюєте тексти пісень?

Я обновив і моцно пошкодував. Плеєр почав "жити своїм життям". Довелось повернутись до старішої версії. Благо, що залишилась копія. Щодо підвисання (запізнення тексту) то це від того, що на кожну пісню повторно запускаєте плеєр, а доки він повністю запуститься, проходить час. А ПК слабкий і тому виходить таке зависання. В усьому іншому то є найпотужніший плеєр для муз.організації. Що б ВАВ не відтворював - ніколи не спостерігав, та коли в кого таке де і буває, гадаю можна замінити в кінці формат з вав на мп3. По факту формат буде не змінений, але плеєр його бачитиме як мп3 і проблема зникне. Папки ... тут взагалі не повинно бути проблем. На ПК ставите відтворення всіх файлів через джетАудіо і не важливо, хоч би то одна пісня була на робочому столі, а інша в тридесятій папці захована - все буде відтворюватись без будь-яких проблем.

Все можливо, у нас на студії на 10 ці (ліцензія), стара версія "викидала коники", на ноуті , на 7-ці (кряк), стара версія працювала бездоганно, зараз уже не користуємося ноутом, тому нічого не можу сказати з цього приводу ..

В мене "робочий" на 7-ці  Пробував по різному крутитись і з текстами в тегах, що для мене не дуже... і у Word + Aimp а з часом напрактиці зрозумів  Як на мене то найнадійніша комбнація така : Хмарка типу гугл диск чи MEGA (для текстів і мінусів) аби завжди мати доступ. Сьогодні ноут працює завтра вже ні. Копія того всього на флешку для зручності (її  можна і загубити) Для того в нас і є хмарка. Тексти найкраще берегти у стандартному блокноті txt файлах тоді ми не привязані до якогось одного  ноута чи плеєра і текст відкриється  де завгодно але і  на ноуті ніколи зайвим не буде. 

ТАКЕ ПИТАННЯ. Топи по 250 Вт * Ом  і саби по 400 Вт 8 Ом однієї марки  , як буде звук якщо  підключати в паралель до одного підсилювача? Чи буде баланс звуку?

Топи теж 8 Ом. Підсилювач 1000Вт 4 Ома

Володимир Галузінський, напрошуєтесь на бан! Припиніть оф-топити! Останній раз попереджаю! Створіть нову тему, або пошукайте і напишіть у діючу Ваше питання.
Доброго всім вечора! Хочу запитати чи хтось користується або має програму LPlayer. Це легка в користуванні програма на ноут але я маю лиш не повну версію її і там деякі можливості не працюють.

Це ж відеоплеєр для Android. До чого тут тексти пісень ?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти