Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » імпульсний чи трансформаторний підсилювач
імпульсний чи трансформаторний підсилювач

Добрий день.  Я також стояв перед вибором. мав два трансформаторних  ПАРК-2400 і 2SC 4451 два стояли в реку+ кроссовер+ревер  як піднімав всього река то всерівно що мішок пшениці. Одного  2SC хороший підсилювач але важкий. Хотів взяти ЯМАХУ ЕМХ 512 але взяв активного РМ 2026 (також імпульсний) але з PFC і  не шкодую.  потужність відповідає заявленій також має кроссовер без наворотів але валить капітально. ціна канешно кусається але. ВИБІР ЗА ВАМИ . 

Ну не зовсім потемі, але добавлю! В мене на роботі в БК Yamaha EMX 512, всі репетиції проводим на неї, а на концерт беру свій park audio df 2804 і пульт midas mr 12, акустику не міняю (лінь з дому ще й колонки волочити) то звук стає на пару голів вище, ямашка нервно курить, таке враження що з запорожця в мерс пересів! (хотя ще рік тому я собі таку ямашку хотів, а зараз в її сторону дивитись і не хочу)

....ПС - звісно що потрібно мати стабілізатор...

Можете порадити щодо стабілізатора?

Тут на форумі піднімали ці теми неодноразово. Пошукайте.

Сама постановка запитання не є правильна.бо що Ви маєте на увазі клас підсилювача, чи блок живлення для нього?Якщо клас-то Н;якщо блок живлення то трансформаторний,тяжкий,але надійний всюди!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти