Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Народ, не можу ідинтифікувати саксофон для продажі.
Народ, не можу ідинтифікувати саксофон для продажі.

Все що відомо то це звичайний альт фірми Titan musical instrumets, при купівлі сказали що корейський, але ринкову ціну на подібні інструменти не знаю, прошу допомогти.

Hutzul

бували випадки, що саксофон індентифіковували без фото?

Дайте фото, або посилання на фото

Доброго здоров"я ВСІМ!  Дана фірма є мережею музичних магазинів, як інтернет - так і реальних. В основному розміщених в Америці. Чи є даний саксофон альт продуктом  Titan musical instruments ? Чому б і НІ?  Майстри є по всюди, могли виготовити! Тhomann  собі таке позволяє і продавати,  і виробляти... І духові іструменти теж! 

А чи вартий УВАГИ ( ціни) - саксофон "фірми  Titan musical instruments ??? Треба тестувати!  І звуком і часом!!! 

Усі популярні марки і моделі саксофонів вже давно всім відомі, якщо назва невідома - значить китай!

Чому Китай зразу. Користуйтесь гуглом.

Titan Musical Instruments є єдиним імпортером, агентом та оптовим дистриб'ютором відомої американської торгової марки музичних інструментів Aiersi в Шрі-Ланці, яка також пропонує вибраний асортимент товарів для прямої покупки та доставки до вашого порогу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти