Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Клавіша Roland gw 8 відгуки!!!!
Клавіша Roland gw 8 відгуки!!!!

Вітаю.Надумав купувати roland gw 8.Цікаво почути думку людей, котрі працюють на цьому апараті.Варто брати чи ні???

одна з найгірших клавіш

Я б не брав.

Їй 100 років в обід було.

 

Я б радив теж не брати.Не ведіться на той mp3 ,малу вагу,і навороти.якшо брати в однаковій ціновій категорії навіть з ПА 50,то другий краще звучить.Так ,в Роланда крутяться звуки ( яких там 1676)непогано,редагуються стилі,все зручно через флешку загружати,но воно якось не звучить.Ну принаймі мені не пішло,хоча є чуваки ,які мають добряче нараховані ГВ8,і задоволені ними.Навіть припустим,грає мінусовка,і поверх лабаєш ,то звук як вата.З цим інструментом треба дуже плідно посидіти шоб шось зазвучало,і тоді результат буде.і не в навушниках,бо звук в навушниках один,на апараті інший( в мене РЦФ).Зараз маю бюджетного дідуся KORG I3 1994 р.в,то по якості клавіатури і плотності не для порівняння.А,і ще Ролік любить зависати.Це є моя думка,так як я мав цей інструмент,і більше не хочу.

Послухав ваші поради, вдячний шо вберегли.Порадився з колєґою лабухом взяв roland va 7

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти