Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Активна акустика....
Активна акустика....

Люди питають про 1500 дол., а ви їм РЦФ ТТ, так поради давати легко.

 

Zh_serhij,коли писав,знав,що знайдуться вумники такого типу,бо давати поради,то справа невдячна.Попередив,що на мою скромну,не претендуючу на істину думку,я б на поставлені задачі топікастером,за 1500$ не купував би нічого,бо нічого путнього не підбереш,хіба що б/у,а то вже лотерея.А якщо купувати,то потрібно ще потратитись на саби і що саме головне,слухати на свій смак.Також запропонував моделі,зауважте,завчасно попередивши,що вони дорожчі,але які,на мій погляд,задовольнили б чи малу аудиторію поціновувачів якісного звуку,ще й на де-який час можна було б попрацювати без сабів,а можливо і взагалі працювати без сабів.Що на вашу думку,я запропонував такого,що вас так сильно збентежило і схвилювало до глибини душі,RCF TT,ви поряд не помітили інших моделей?І ще можна було б до десятка моделей запропонувати.А що запропонували ви,Zh_serhij,крім сарказму?На майбутнє,мабуть буду обходити такі питання з порадами.

Прикольно. А де ти Сергій побачив що яя писав Rcf tt ? Читайте уважно. Rcf 3001a. І я взагалі то запропонував приїхати та послухати різні варіанти. Вибачте але в котре переконуюсь що не потрібно нічого писати бо тут зазвичай всі чомусь все перекручують
Вибачте бо не побачив що людина перед цим говорила за тт. Мав я їх. Ніяк не вразили хіба що ціною

Олег Ковальчук , автомобіль в Вас порш чи бентлі?

Іван, це не до тебе було...

Що до поради, то 

1) 715, якщо грошей мало!

2) промакси 14, якщо грошей більше.

3)FBT HimaXx - прекрасний вибір, Rcf 3001a - також.

Все з абсолютно різним звуком, тільки слухати і вибирати.

 

Все справа смаку та й тема трохи провакаційна)).Як я зрозумів,топікастер хотів працювати без сабів і там присутні живі інструменти плюс вокал.Між запропонованими мною і вами акустикою є велика різниця,як в ціні,так і в звуці(в роботі без сабів).Можна багато сперичатись відносно плюсів і мінусів запропонованої акустики.В ідеалі треба їхати і слухати,іншого не дано,хоч топікастер і написав,що не має змоги цього зробити.Є люди,які готові запропонувати та організувати прослуховування,тому раджу скористатись цією можливістю і вирішити на що орієнтуватись (Daewoo,Renault,Mersedes чи Bentley).

Раджу ще дуже добротну активну акустику.Це REC Smart на коаксіалах.Ціна трішки інша,але дуже достойна колонка.Не реклама.Порада.

Сергій Суворкін(дует"Совість нації"),добре знаю цю акустику,дуже пристойний варіант,теж не зовсім вкладається в заявлений бюджет,але принаймні акустика,яка варта уваги(начинка RCF),має DSP процесор.Якщо в планах попрацювати без сабів,то краще 15",бо ще є 12".

Візьміть собі за ті гроші RCF 12HD A mk4 нові .

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти