Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Активна акустика....
Активна акустика....

Планується купівля активних колонок фірми jbl чи rcf чи fbt . Бюджет 1500 зелених... люди які пере слухали вже тони апаратів прошу поради....

Можливості прослухати десь та щось немає....

В такому грошовому еквіваленті-все плюс-мінус однакове.Тут вже спрацьовує особиста смаковщина.

Наприклад, задивляюсь на rcf art 725 що можете про них сказати....

 

Пластик як пластик) Що ще можна казати про них? Для ведучого, за столи - це максимум. Хочете акустику для співу чи лайву - однозначно розглядайте в дереві, не нижче Турів від EV як мінімум...

Дуже важко вам щось порадити,коли не знаєш,який звук вас би влаштував.Наприклад,з власного досвіду,щось дієве за 1500$ ще й з активу(нове) я б точно не купував,та й мабуть б/у теж.Ви навіть не озвучили задачі,що планується,які цілі для апарату(кавер-гурт з інструментами,караоке з ноутбуком і т.п.),що саме?Який мікшер маєте,можливо якийсь контроллер акустичних систем?

В основному це весілля та д-н... мікшер wizard 16/2 , ревер tc mone а компресори dbx 166 ... скоріше задивлявся на jbl 615 m(мав можливість їх послухати, оригінальні) але напевне оригіналу зараз незнайдеш...може хто має fbt серії promax 114 або 14 а( хвалені) . З апарату ще клавіша(багато наживу грає) , сакс та гітара...

Однозначно щось в дереві,але не зовсім під ваш бюджет,повністю погоджуюсь з паном Богданом,брати пластик я б вам теж не рекомендував під ваші задачі.Гляньте в цей бік,на мій погляд не погані варіанти:RCF NX 45-A або RCF TT 25-A більш дорожчий і потужніший з DSP процесором (проблемні зали стануть в де-якій мірі не проблемними),ще цікавий варіант трьохполоска JBL PRX 835W(можна рулити системою через WI-FI).Я не є великим поціновувачем активної акустики,можливо б ви розглянули пасивні варіанти,можна підібрати набагато дешевше і на мій погляд,трохи надійніше.PS:купувати дешевий актив,мені здається без сенсу,але виходячи із сьогоднішних фінансових реалій,можливо спробуват купити пластик з сабами,але то вже однозначно вам потрібно слухати самим і підбирати,що вам сподобається.Хоча в ідеалі і до запропонованих мною раніше  колонок в дереві,саби теж не завадили б.

Дякую за вашу обширену відповідь, будемо думати та вишукувати)))

на сьогодняшній день щось купувати треба мабуть мати  дуже крепкі нерви,роботи дуже мало.

Є друже різні варіанти, І Jbl Prx 612m i саб до них також є. Є Rcf 3001a і ці також в дереві. Є і FBT Jolly та FBT HimaXx дванадцятки та пятнашки і саб і вони кращі від промаксів. Є різні варіанти просто потрібно приїхати послухати та визначатись,

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти