Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Заміна екрана на новий Кетроні сд1
Заміна екрана на новий Кетроні сд1

HITACHI  LMG7420PLFC-X REV-D - це модель екрана, яка підходить на кетрон сд1. Як підпаяти екран: на платі є 20пін контакти, припаюємо контакти (окрім контактів 1, 16, 18, 20). Все екран працює. Екран LMG7420PLFC-X  REV-C  також працює на кетроні, тільки треба трошки перепаяти, видалити регулятор контрастності і  перепаяти  на другі місця  пару маленьких конденсаторів,  як на платі REV-D . Я замовляв екран в Китаї на Аліекспрес, але там можуть вислати не те що замовили. Я також потрапив під це - замість REV D прислали  REV C, перепаяв і працює. Ще екран продається на Олх в Польщі  REV- D.

 https://www.olx.pl/oferta/nowy-wyswietlacz-ketron-x1-xd9-sd1-sd1-plus-sd5-CID751-IDGVb9A.html#2a5e4d0455

Буду радий, якщо комусь допоміг

Дивно... В свій час також мав цю проблему. Знайшов на ebay.de,  старий зняв, новий під'єднав, - все. Ніяких пайок...

А що, ці полоски на кетронівських дисплеях ніяк не ремонтуються?

Можливо  прибрати полоси , якщо прогріти і придавити  контакти на шлейфу дісплея і плати , він наклеяний на скотч який пересихає від часу. . Прогрівати треба акуратно термофеном.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти