Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Начинка з пластику в деревяний корпус
Начинка з пластику в деревяний корпус
Знаю зараз багато хто почне писати що я не правий і ще багато чого. Зразу пишу я в свої 20 встиг попрацювати на різному топовому апараті, і знаю що таке хороший звук. А фірму Jbl взагалі перестав вважати за топовий апарат ну хіба що серію Vertek але це вже інша історія. Поясню: порівнювали топову jbl srx i не топову rcf nx то перші звучали взагалі ніяко. Зрівнювали з субами але вже не пам'ятаю які. Всім міцного здоров'я))
І почали флуд, хоть я цего і вникаю, але не можу не відповісти! Як казав мій перши вчитель і наставник: "запомни, талант буде грати на паршивій гармощці, і його люди будуть слухати! А бездарю дай самий найдорощий інструмент і люди заплюють!" За свої роки я неодноразово бачив, як музиканти на магах свято робили і без світла й т.д. І як весілля в поминки перетворювали з світлом, лазерами на дінакордах і т.п.

Вигадувати колесо у вік прогресивних технологій,м'яко кажучи,не дуже розумне заняття.Коли над розробкою будь-якої акустики працюють кращі інженери-акустики,для яких секретів в даній галузі взагалі не існує,плюс вкладені певні круглі суми на розробки і знаходження золотої середини між:ціна/якість,то "потуги" різних кулібінів виглядають,по меньшій мірі,смішними.Так,акустика в дереві,як правило,це правильніше,але при умові,що зроблені всі потрібні наукові і практичні виміри,коли ту акустику прослухала певна кількість знаних звукачів,котрі все життя тільки тим і займаються,коли дана відмашка,що можна запускати на конвейєр,ось тоді ми дійсно почуємо різницю між деревом і пластиком.Хоча,з іншого боку,чому б і не побавитись самому,якщо є лишні фінанси,час і свята віра,що ви є кращим,ніж знані інженери,тоді для самозаспокоєння,безперечно-дерзайте)).

Вітаю Панове !!
Дуже цікава тема, тема нескінченна тому що у кожного своє вухо, стиль виконання і саме основне - певний бюджет, через який переступити важко.
Ну от пан Андрій каже що в своі 20 вже все перейшов. Я от 50 вважаю що ще ні. Хочу сказати  що JBL також можна настроіти як дуже постаратися.
Також кожна компанія має кілька лінійок. От наприклад ElectroVoice дуже здав позиціі в сегменті портативних колонок. Але масиви в них супер, то ж не треба казати що компанія фігня, у них цілі інші.
В Electrovoice  є одна лінійка, дуже класна портативна лінійка це QRx, але це пасивні ящики , та зараз вже ніхто не хоче возитися з цим.  JBL SRX досить не зла, VRX Ще краща.
Стосовно RCF NX,... далеко не топова лінійка , але краща ніж ті які я перечислив. Іхні топові це HDL масив  i TT серія.
dB Technologies Opera 15 ціня якоі 400 баксів це напевно ціна до якості, яка влаштовує більшість музикантів.

І ще одне, Якось мій товариш (автомайстер) в Києві сказав що машини Тойота для Украіни це зовсім інший продукт ніж Європа чи Америка , і т.д.
RCF концерн це dB Technologies, EAW Sound. ElectroVoice володіє Dynacord.  Висновок робіть самі.

Для себе на сьогоднішній день я вибрав дві лінійки, відпповідно це RCF TT а саме TT22А-МКІІ i FBT Mitus 14А
І ще одна порада... шукаєте нормальний звук - починайте з пульта.

Успіхів !!
 


 

1530MC цілком вас підтримую нормальний звук починається з пульта. Я встиг вже послухати багато чого починаючи з l'acoustic, meyer sound d&b; і закінчуючи Soundking i Phonic)) На рахунок VRX то мені вони взагалі не довподоби як і багато кому,так вони проходять по райдері але звучання за ту ціну убоге дубовий динамік і драйвера трішки кращі ніж в PRX . І також не тільки EV здали свої позиції а через що? Саме про те що я писав вище, колонки проектуються не інженерами а маркетологами. Також дуже сподобались колонки наших вітчизняних виробникі,в MAG Audio взагалі почали виходити на світовий ринок. Хоча деколи здається що ціна завищена але як не як модулі топової фірми Powersoft. Наприклад Mag Fly 6 набагато цікавіше зазвучить ніж той самий JBL vrx. Ставили Mag Віктору Павліку в парі з Behringer x air 18 то досить хороший звук був на площадці.

Дуже "цікавий“ хід думок...Шановні,куди вас позаносило?Колега запитав про начинку з пластику і дерево,а ви почали маркетінгами і щеголянням знань назв фірм і моделей,а закінчили пультами і вихваляннями скільки ви акустики прослухали,кого ви озвучували і чим,якийсь абсурд і неповага до топікастера та правил порталу.ІМХО.Відносно питання топікастера,якщо коротко-маєте лишні гроші,можете поексперентувати,але результат може бути ще плачевніший,бо тут дійсно є дуже багато чинників та підводного каміння.ІМХО.Удачі.

Друже Леонід, напевно Ви праві. Заливати колонки цементом не справа музиків. 
Вата з кухфайки забере всі обертони.
 

Не знаю ,що ти чув у своїх 20 ,але у таке не повірю.Я мав опери і пеерікси.Опери як на мене взагалі убогі на свою ціну.Любі пеерікси їх взують.,тим більше найвдаліша 500 та серія.Хіба пеерікси були з підсохлими конденсаторами чи чи мали ще якийсь дефект по якості.А на рахунок опер ,то можна докласти ще 100,200 дол  і купити щось ліпше а не це дрантя..

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти