Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Soundcraft FX8 чи Allen Heath zed 12fx
Soundcraft FX8 чи Allen Heath zed 12fx

Допоможіть з вибором пульта: Soundcraft FX8 чи Allen Heath Zed 12fx

Порадьте який кращий

ZED однозначно

Працював на ZED 14, сильна машина. Крафт 8fx в будинку культури стоїть. Моя думка звісно суб`єктивна, але я за Ален обома руками.

Ну...Сильна машина-це дуже пафосно і на мою думку перебільшено.

Як любите аналоговий пульт,то шукайте з окремим включенням фантомного живлення; і якщо є гітари то з входами хай-зет;входами і виходами для можливості підключення окремого процесора ефектів.

Ну на мою думку у фх-8 ревер набагато кращий ніж у Zed. І на канал окремо можна підключити процесор. Це він також має. Але  на жаль окремого фантомного живлення на кожний канал ні. Це вже тоді Візард. Цей має все.

Працював в свій час на обох.Процесор на саундкрафті кращий,згідний.І вокал,по моєму також краще звучить.Ален -Хіт ,можливо,м'якший по звуку,але це як хто любить.Я за саунд крафт.І ще ремарка:перебирав різні пульти:Ямаха,Роланд цифровий,Фонік,Ален-хіт,Саундкрафт.Берінжер,Мейк,але все рівно прийшов до ДІНАКОРДА.Казали мені в свій час,що так і буде.Так що думай, слухай,поки не знайдеш своє. Soundcraft FX8Soundcraft FX8

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти