Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Dynacord d12
Dynacord d12
Доброго дня знатоки. Начебто і не складна ситуація, але не все так просто!((( Який топ по якості можна поставити на противагу пасивному топу Dynacord d12? Цікавить якість, а не шилдики!

ZX3, ZX5 .Той самий драйвер.

Будь який, - який в дерев'яному корпусі буде цікавіший і кращий ніж шильдик "D" в поліпропілені....
"Будь який", А можна з цего місця більш диталніше!? p.s. Можливо хтось робив порівняння....!?

маю на увазі за схожими параметрами комплектуючих

Буде час кину тобі штук двадцять,які краще звучать , але головне дешевших та ще й не так вже й важко доступних  . При позорно дешевих компонентах D12  непомірно дорогі .

"Краще звучать" Це ви їх чули? Чи чисто теоретично?

Все про що пишу опробувано, а "теоретик " це не до мене  ... хоча якщо знаєш компоненти і фірму що використовує їх в своїх виробах - то на 90% можна передбачити звучання.

В світлі останніх коментів в цій темі, які адмін, з певних міркувань, видалив, прошу відправити пана Миколу в бан!!!

Таким емоційно неврівноваженим людям, як вказана особа, не місце в спільноті носіїв культури та мистецтва!!!
Нажаль з такими дописувачами відпадає всяке бажання відвідувати та підтримувати даний сайт.
Прошу Адміна звернути увагу на мій пост!!!

Ми всі люди емоційні. На жаль, чи на щастя, емоції у всіх проявляються по різному. Хтось перегинає палку, хтось ні.. Миколу знаю особисто, відвертий професіонал і великий фахівець своєї справи! Якщо він сказав 20 шт - думаю він применшив.. Але не про це тема. Кожен з нас, має свої немочі і я, і Петро і Семен і Микола... Десь когось рано чи пізно несе з тих чи інших причин. Ми люди мистецтва емоційні і це є найбільшою нашою проблемою (знаю по собі), слово Миколи, якщо він тут відписує на форумі по темі топіку - варте тони уваги!!! Повірте мені! Тож давайте не будемо ображатися потиснемо руки і далі по темі...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти