Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Радіомікрофон ШУР PGX2
Радіомікрофон ШУР PGX2

Доброї ночі всім. Дайте будь-ласка консультацію чи пораду.  База ШУР  PGX4. Мікрофон ШУР PGX2 голова BETA58A.  Хочу поміняти на конденсаторну голову  BETA 87A. Скажіть будь-ласка чи буде суттєва відчутна різниця в вокалі і в яку сторону кращу чи гіршу.  чи тільки гроші на вітер. ДЯКУЮ

Буде суттєва різниця... В яку сторону - це дуже індивідуально, маю знайомих,які на дух не переносять конденсаторної голови, і є діматрально протилежні погляди, зокрема і я, до них належу...

Чи я вірно зрозумів що ви пан Богдан співаєте в конденсаторний мікрофон?

Так, співаю а конденсаторний.

Доброї ночі вам. якщо не секрет в який конденсаторний мікрофон ви співаєте (який бренд) шнуровий чи радіо? ДЯКУЮ

  

EV re 410 - коли починав у нього співати - був "Вав ефект" ) Згодом звик, ефекту уже немає, наразі хочу спробувати щось інше, можливо і динамічне, конденсаторнмй мік - він не універсальний, характер його сильно відрізняється від динаміки, а першу чергу, з'являється (незвичайний для динамічного) високочастотний "сип-пісок", тобто верхи звучать фірмовіше, динаміка цього не дасть ніяк, низи теж гарні, співати в нього легше, бо віддача та реакція на спектр частот та динаміку вокаліста є швидшою. Але середня смуга є більш "провальною" коли хочеться - "притиснути"... Таке враження що вона стиснута компресією - тут динамічний мік - точно буде в пріоритеті. Знову повторюся що враження мої суб'єктивні, і сказати що той чи інший мік - ідеальний - такого нема і не буде...

Не поганий мікрофон електро войс 410, Мав його але мені не підійшов.  Кльовий мік Sennheiser 945.  І потім я довгий час співав у 865, Це конденсаторний і направду не поганий. Мав ще 965, Суттєвої різниці від 865 не почув. Ну хіба що по ціні. На даний час співаю у Heil PR-35. Це Амереканець і направду бомба мікрофон. Поки нічого міняти взвгалі не збираюсь. Кум співає також в Американця але в Audix om-11. Також кльовий мік.  Мікрофон це особисте і потрібно експерементувати щоб підібрати під себе,

 

Друже,ШУР PGX2 не для 87 голови.Не витрачайтесь...

І навіть не для бети 58..

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти