Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » ПРОГРАМКИ
ПРОГРАМКИ
Чи э програмка яка додає яка з одного голосу робить два, три. Дякую.
Якщо річ іде про редагування потреково то є, і не одна. 
Які саме, і де взяти .Дякую
Я використовиваю " Samplitude " - це профессійна студія для зведення та редагування аудіотреків. Прога - сказка. Дуже хорошо записує, обробляє , сінхронізує, та воспроізводить зразу скілька треків. Я назначав до 10 штук. Без проблем.  Знайти в принципі в інеті можна но вони тоб то ці версії носять демонстративний характер т.є урізана версія а щоб робила повністтю то треба купувати у ціх самих тіпа ізготовітєлєй, но це заморока а ще і не понять можна куди гроші уйшли.Залишь мило я тобі скину обалденній діск і ще...в тебе є така прога як  Sound Forge ,якщо нема то скину,потім скажу для чого. Взагаллі то для студійной роботи треба щоб були не одна програма а декілька вони разом всі запускаються та виконують кожна свою функцію. Наприклад  в  Samplitude вибираеш файл чи кусок файла відкриваешь із цей же проги його для редагування в Sound Forge ,після редагування при закритті Sound Forge відредагованій файл автоматом  з"являється у  Samplitude. Повторюю : програм безліч,  в мене є практично всі проги які випускаються у світі. А ще й всі рабочі,тому що я коли робив в культурі, до дому купив повніссттю все обладнання для продвинутої домашньої студії, тому зразу прочитав купу літератури по студійної роботі аж тоді кидався в розшук тої чи другої програми,вони були тоді дуже дорогі,приміром Кубейз, Кулл Едіт, або Кейкволк коштували в завісімості від комплектації від 300 баксов і вищче. Давай міло скину користуйся на здоров"я.
Ще є один дуже хороший плагін  Harmony Engine Evo VST RTAS PC v300, ним так само можна примножувати голоси, дуже простий в користуванні і скачати можна зараром майже всюди!
Igorzoriv@yandex.ru
Я так розумію треба гармонізувати партію голосу. Тобто є наприклад записаний перший голос - треба зробити ІІ партію і наприклад ІІІ (дует , тріо і т.д.).
Прога - Celemony Melodyne 3.2 , 3.3
Проте як на мене краще записати своїм вокалом всі партії які потрібно. 
Щоб зробити з одного голоса хоча б терцію за допомогою даної проги - треба  "... много времени, усидчивости и настойчивости ..." ну і якість само собою не та.
Якщо вже так ліньки співати самому всі партії -  як варіант використати вокальний гармонайзер ... (хоча в даному випадку треба ще вчитись з ним співати).
таке  треба зробити ?  
http://www.youtube.com/watch?v=r_gVaAPLYBE
http://www.youtube.com/watch?v=smlnco1e27Y

Таке!!!

Як зробии? І де взяти? За скільки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти