Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як створити мінусовку?
Як створити мінусовку?
 Я пишу пісні для дітей (слова та музика), використовую їх на різних святах, на уроках музики, в роботі вокального гуртка. Підкажіть, будь-ласка, як можна написати більш-менш якісну мінусовку на компютері без синтезатора. Яку програму можна використати? Я - новачок у цій справі. На шкільних концертах користуюся примітивним шкільним синтезатором (немає дисковода). Тому записати мелодію пісні не вдається. А хотілося якось все узагальнити. Матеріалу назбиралося, принаймні, не на один диск.
Ірина.
і ніхто Вам нічого не пише-бо писати багато треба.клавіша всеодно потрібна,ну а далі довгий процес.саме перше її треба підключити до компа.потім ставите собі програму-наприклад кубейс.ну а далі по треку пишете.це саме простіше.ну якщо ви спец-то є різні програмки,де ви використовуєте живі звуки.або звуки з професійних клавш,але це вже ...............................самі розумієте.можливо,ще вам щось хось порадить.
а взагалі просіть нехай вам старий інструмент списують.а купляють новий з дисководом
Який синтезатор? Найпростіший для вас вихід просто записати свою гру вживу через анологовий вхід на комп.  Навіть звичайне Nero це робить ! Повторюю, це напростіше і найпримітивніше, але буде свій банк фонограм!  Щоб на компі  писати фанєри,- треба мати досвід, час,бажання і терпіння !  

Можна в Sonar

 

 Хлопці ви забули про муз.карту,без якість оцифровки буде не та що треба, плагіни в Sonari чи в Кубейсі не будуть давати результату.

Я працюю з прогою FL Studio 6, є і новіші версії. Загалом, якщо знаєш нотну грамоту, то можна написати непоганий мінус, у mp3, waw та midi  обливо якщо пісня невідома. Оригінал зробити - не один день убити, щасти. Сам працюю у школі, де зазвичай з матеріалу тільки ноти. Раджу для шкільних свят авторку Наталлю Май пісні - суппер!

Я працюю в Sonar8 з великим банком віртуальних звуків, і, хочу сказати, що без чиєїсь допомоги вам не обійтися, в такому варіанті, на сайті, це зробити нереально, крім того, навіть, якщо ви зробите кілька треків аранжування, без грамотної еквалізації воно не буде звучати, так, що справді краще купіть синтезатор, можу порадити де їх продають б/у.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти