Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » подяка організаторам
подяка організаторам

Доброго дня усім!
Працюю вчителем початкових класів у сільській школі.Ваш сайт - просто знахідка для нас : тут можна знайти майже усе потрібне для проведення дитячих свят.
Дякую Вам!!!!!!!!

Після оновлення портал працює супер!Велика подяка організаторам!!!

Я недавно почав займатися музикою. Поки що тільки трошки граю на синтезаторі, тому в основному користуюся мінусами. Дуже вдячний організаторам за створення порталу. Я тут можу знайти майже все що потрібно. Дякую!!!

дочка пішла у вокальну студію, але знайти для неї пісню майже неможливо. ми живемо в миколаєві, все російською, дитячих українських пісень дуже мало, а для виступу треба ж мінус. дуже дякую

Хочу виразити свою подяку порталу за поздоровленя з нагодою мого дня народженя.Не сподівався, дуже приємно.ВИ вмієте зробити людям маленьке свято.Хай ВАМ щастить. З повагою,користувач Рубай Юра.

Не хочу співати "дифірамби"-хвалебні слова.Я вже дякував людям,але знаю.тих,хто був на сайті і не залив жодної мінусовки,хоча їх мали-це точно! І тому хочеться сказати спасибі(від сполучення спаси,Боже)Назару Рибаку,Світлані Скасків(пробачте,кого не назвав),які не "сховалися" зі своїми мінусами,а поділилися з людьми,щоб звучала українська пісня.Всього ВАМ доброго!

Р.S.Якщо немає таланту,то і "мінус",не допоможе!Вибачте,за "багатослівність".Подяка організаторам і всім, хто не "зажав" мінус і плюс! Перепрошу,дякую всім знайомим і незнайомим музикантам,що бажають поділитися зі своїм репертуаром.СПАСИБІ! І,пане Романе Метельський, подяка Вам за створення сайту,хай щастить  Вам у "тамадській"роботі!

хочу виразити щиру подяку організаторам сайту.Нарешті є нормальний сайт з укр. мінусами. Супер!!!!
 

1+1=?

Дужя вдячний ! Молодці ! Супер !

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти