Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Зопоможіть ,,запакувати" YAMAHA QS 300
Зопоможіть ,,запакувати" YAMAHA QS 300

 

Потрібні звуки з розділеною клавіатурою :стрінг+... Буду вдячний ! Адреса  nekto_007@pop3.ru

І яким чином допомагати?

Для гри не самограєм а з колективом(гітари,барабани) на лівій руці має бути стрінг, а на правій тембр -труба, скрипка і т.д.  Я не знаю так інструмента,щаб зробити це швидко,а на метод,,тика"

часу не вистачає.Тому прошу надіслати, виставити, або дати ссилочку на таку інформацію(хоча б інструкція на російській).Дуже дякую за увагу та допомогу.

На той час інструкцій на російській офіційних не було - тільки самопальні переклади.

Якщо Ви у Львові чи поблизу - можем зустрітись - допоможу...

 

Дякую Вам.Я в Хмельницькій області, але добре, що Ви є. Я почну ,,методом тика'' , а якщо десь буде  проблема- допоможете(навіть по телефону).

Телефоном зле, бо в мене немає під руками QS300 :(

Залізайте в режим Voice edit.

Кожен Voice  (патч, програма) складається з 4-х елементів. Думаєте, як краще організувати: скільки елементів відвести під ліву руку, скільки під праву. Можна 2 + 2, можна 1 +3.

Які параметри нас цікавлять:

Вкладка Wave:

Element Enable (El.Enabl) - включає /виключає елемент. Виключати варто, коли не використовується, аби дармо не витрачалась поліфонія.

Wave Number (No.) - звук (хвильова форма) , яким гратиме вибраний елемент.

Note Limit Low/High (NoteL/H) - діапазон на клавіатурі, у якому буде звучати елемент. Це, власне, і є поділ. Для лівої руки ставим від С-2 до H2 (тут можу помилятись, підберете експериментально), для правої - від С3 (наступна від H2) до G8

Це приклад. Таким способом можете конструювати власну розкладку, можете додати ще третю зону з новою точкою поділу. Для накладання звуків призначаєте кільком елементам однакову клавіатурну зону.

 

Вкладка  Amplitude Parameters (AMP)

Amp EG Atk Rate - атака звуку. Підбираєте до смаку.

Amp EG Dcy1 Rate, Amp EG Dcy2 Rate- швидкості затухання при натисненій клавіатурі.

Amp EG Rel Rate - швидкості затухання при відпущеній клавіатурі.

Pan - панорама. Можна і бажано розвести накладені звуки по панорамі. Пробуєте на смак...

Velocity Limit Low/High (Vel.Lim L/H) - дуже цікавий та корисний параметр. дозволяє робити розділення звуків по динаміці. Приклад. У діапазоні динаміки, скажімо, від 0 до 127 звучить сольний інструмент (ф-но, труба, скрипка), а в діапазоні від 80 до 127 - додатковий: оркестрові скрипочки, браси. Ідея, думаю, зрозуміла.

Velocity Curve (Vel.Crv) - вибираєте тип чутливості клавіатури залежно від стилю гри та фізичнох комплекції.

Element Level (Level) - баланс по волюму.

 

Вкладка Tuning Parameters

Note Shift (Shift) - вибір октави, у якій звучатиме елемент. (тут вибирається з точністю до півтону, для операції з октавами використовуйте значення, краині 12: -24, -12, 12, 24)

Detune - зміна висоти тону в межах півтона. Гарно звучать накладені елементи, коли їх розвести і по панорамі, і трошки розстроїти. Але не варто перебирати, бо почне звучати неприродньо. (Також можуть прийти абсолютники і побити дрючками)

 

Це для початку Вам повинно допомогти...
 

 

Дякую за увагу до моєї проблеми.

Трошки внесу ясність- особисто я працюю вже10 років на KORG X3(до того було ще багато іншого).З QS-кою попросили розібратись, терміни у YAMAHA трошки відрізняються від KORG(хоча багато й подібного).За браком часу я просто думав, що можна інформацію скинути на FD(якщо у когось є)  і через NET -мені.Спасибі,що Ви відгукнулись-разом,думаю, здолаєм.

Хай щастить!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти