Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Ревербератори, процесори ефектів. Допоможіть!
Ревербератори, процесори ефектів. Допоможіть!

Хто може підказати не дорогий і хороший ревербератор чи процессор ефектів для весілля? Хто на яких працює? Наперед вдячний за допомогу!!

Ви б якось означили в грошах скільки то є "недорого". От з поняттям "хороший" взагалі складно, бо важко оцінити в якигось одиницях виміру - тут повний суб'єктив :)

Я спробую вгадати...

TC Electronic M300/M350

Lexicon MPX500/550

Lexicon Alex/Reflex

Yamaha SPX990

Yamaha REV500 (тільки ревер, дорого, зате якісно)

Варто знати, що в теперішніх Lexiconах лишилась сама назва від колись славної фірми. Після того, як цей бренд було куплено компанією  Harman (яка також володіє брендами  AKG, JBL та ще грядкою інших), було оновлено модельний ряд. В нові ревери ставиться процессор,який походить з Digitech і має якісь косметичні поправки. Цей же проц стоїть в пультах Allen$Heath. Нічого спільного по звуку зі старими моделями нема.

Справжній Lexicon тепер називається Bricasti Design: http://www.bricasti.com/ Заснований і складається з колишнього колективу Lexicon

 

TC Electronic M300/M350- в інтернеті коштує приблизно 2500 грн.

Лексікони- бачу трохи дорожче. 

Лексікон МХ 200 і Лексікон МХ 300 - Ростислав ці моделі Вам знайомі, чи варті вони  уваги і тих грошей (2800-3400грн) ?

TC Electronic M300/M350- чи можна в даній моделі використовувати два ефекти одночасно? наприклад Hall і Deley ?

>>Лексікон МХ 200 і Лексікон МХ 300 - Ростислав ці моделі Вам знайомі, чи варті вони  уваги і тих грошей (2800-3400грн) ?

То вже не Лексикони, а Хармани, про які писав у попередньому пості. Хоча якщо Вам подобається - то ніц не зробиш  :) Варто/не варто - слухайте самі...

>>TC Electronic M300/M350- чи можна в даній моделі використовувати два ефекти одночасно? наприклад Hall і Deley ?

Так, причому в цих моделях керування винесено на передню панель і зручно крутити їх при потребі. Накручене можна зберегти у вигляді пресету.

M300 в доброму стані можна взяти за 200 - 220$
 

Якщо Ви б вибирали між TC Electronic M300/M350 і Лексікон МХ200-300 що б вибрали?. Цікавить Ваша особиста думка?

Ростик все чітко, як завжди, розписав. Моя пропозиція, щоб недорого і більш\менш нормально - Lexicon MPX100\110. Десь бачив по оголошенні за 160$, чи навіть менше. Там всі пресети як і в MPX200\500, хіба нема можливості редагування. Правда я їх впритул непорівнював. Хоча маю таку можливість.  За такі гроші брати і недумати. Тісюк 350-й мені по звуці недуже. А працюю (залежно від роботи) на Yamaha REV500, Alesis MidiverbII, Midiverb IV, Lexicon MPX500, MPX100, донедавна був Roland DEP5. Дуже хотів би попробувати SPX.

Ігор нагадав про Роланди - допишу ще SRV3030/SRV3030D, а також давніші SRV330/2000

Демки:

http://www.synthmania.com/srv-3030.htm

Roland чомусь незаслужено обминають. Хоча власники цих девайсів (а це переважно завансовані персони які мають немалий парк обробки) завжди тепло відгукуються про обробку цієї фірми. Лінії затримки SDE вважаються, можна сміливо сказати, промисловим стандартом. В свій час я полював на Roland SDX-330, але або небуло в продажі, або ціна непідходила. Закінчилося все світовою кризою і не до "озброювання" тепер. Хоруси, а їх я планував брати з SDX-330, беру з Midiverb II. В пізнішій IV-й версії вони набагато штучніші і синтетичніші. IMHO.

Може підкажете, яка в принципі різниця між серіями МРХ і МХ в Лексіконах.  Всі чомусь дають пораду брати МРХ, невже вона краща?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти