Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Хто я є, і з ким лабаю?
Хто я є, і з ким лабаю?
Пропоную розказати про свою кантору. Наприклад:

Нас звати "На БІС" з2003року. Назва виникла сама собою, згідно наших імен: Богдан (акордеон / гітара);  Ігор (клавішні / сопілка); Славік (вокал / бокал / бубенчики). Тепер з нами грає Віктор (труба / сакс), але назви ми не міняли. Згідно з кількості голодних тіл в канторі стає зрозуміло що граємо в майже на живо (навіть без світла). Не можу не похвалитися що маємо певну кількість естрадних речей для молоді на мр3, які використовеємо по мінімуму. Український стрій. Український репертуар (90%).

Продовжуйте!!!

P.S.: Давайте без суперечок! Просто пишемо про себе! Парносу!!!

Наш гурт ми назвали "Свіжа Копійка". Назва виникла і виникає досі коли я на порозі своєї хати із задоволеною мордою лиця бачу потенційного клієнта. Працюємо переважно втрьох; я - клавіші, акордеон, вокал; Коля - саксофон, сопілка, вокал; брат Анрій - труба, бубон. Переважно - тому, що останній рік приїздить скрипаль з Косова Вася Григорчак. Чувак потужно володіє інструментом, а хто володіє інструментом - той володіє публікою. Репертуар стараємося грати тільки україський, є звичайно і російські пісні. НО - стараємося грати тільки україський. Виконання під "самограй", дискотека - або під "самограй" або midики (midi дуже кльовий матеріал, редагую в Cakewalk, забираю соло, розтягую до потрібної довжини і висоти). mp3 використовуємо мало і головна причина, що моя глотка має вузький діапазон. А от Midi... Тай народ у нас (в тому числі і молодь)  вміє і прекрасно танцює вальси і польки. То для чого себе напрягати фанерами? І взагалі, без мінусів відіграти весілля можу, без скрипки - НЄ

От гурт "Свіжа копійка" це круто. Назва просто суперова

Заглохла тема. А шкода... Ось що цікаво - я питав в багатьох чи десь ще працюють за кордоном на весіллях і по кабаках  під фонограми. Відповідь зі сміхом і глузуванням була лише одна: та це тільки у вас.

Висновок: живих кантор тепер небагато!!! А при теперішній ситуації тема мала би кишіти відповідями типу: "Лабає нас троє: я, мій кум і наш колєга - ASUS".

Або ASUS лабає, а я спостерігаю і гроші згрібаю. Бо як кум є то ще добре.

Тепер зустрічала одного музиканта, так він грає весілля з одними (чоловік і жінка) , які до сих пір без клавішника грали. Ноут і макет клавіш стоїть.

привіт мене Бодя звати(бас,йоніка)спираюсь на йоніку в двох колективах Славік друг(акордеон,клавішні),а другий колектив то з братом Олегом(йоніка,трошки сакс) використовуєм фанери(ненавиджу себе за це:)) ) тому що деякий час неграли а треба було швидко вийти на ниву весільну,але зарас працюєм над живим виконанням в двох напрямках,повністю живий колектив четверо-пятеро  чоловік і економ варіант я на самограї плюс напарник на чомусь з вище перечисленного інструменту(думаю до осені вже наберем пристойної форми щоб з цим вийти в люди),репертуар70%український15%росія15%зорубіжні хіти

Зараз працюю в гурті "Бенефіс". Буде готовий сайт колективу, то й буде посилання на нього в профілі. Володію різними музичними інструментами. А ще займаюсь з колегою прокатом проаудіо устаткування.

Вітаю ! Працюємо у РУДКІВСЬКОМУ КУЩІ (ЛЬВІВЩИНА).Клавішні ,ритм гітарка,бас та Roland R5.З повагою Тарас " БЕЗМЕЖЖЯ".

Мої вітання колегам!!!

Гітара,бас-гітара,клавиші,труба,саксофон та ритм-машина - це наш колектив. В спадщину дісталася назва - "Альбом" .

Крок за кроком відмовляємося від фонограм,але до нульової відмітки нам ще далеко... Хоч є таке бажання.

Поступово витісняється і російськомовний репертуар,але в наших місцях щоб взагалі без нього, - то нема як. Та й чи варто (без політики) ???

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти