Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Підсилювач CROWN?
Підсилювач CROWN?

Хто працює на Сrown?Потрібно купити підсилювач-не знаю який,хотілось би хороший."Спекулянти" кажуть по різному,кожен своє хвалить.Найкраще-порівняти один і другий,але не завжди є можливість.Дякую за будь-яку інформацію.

Друзів лабухів-певно не мало,послухай у них,вибери ,що сподобалось і нікого не слухай

А чим Park Вінницький не влаштовує?

Музиканти із паралельної зміни, вибираючи підсилювач,переслухали майже всі українські "бренди",а зупинилися на  Alphard v6.0.Я правда,зрівняв лише з Star Saund 2500-також вибрав Alphard.Якщо Парк і йому подібні звучать як Star Saund-це не підсилювачі,а патики.

На Альхарді з прокатчиків ніхто не працює. І тим для мене все сказано. По Кроуну, то хіба XTI-series. Відносно недорогі і легкі (8 з "копійками" кг.). Можна Makrotech. але це вже інші гроші. Радив би 2SC, або "Парк" і не парити собі голову. 2SC думаю краще, бо львівські. Та і питання  який інший тракт. До рівня Crown-у треба пульт десь Soudcraft M-series, Allen&Heath Wizard-series. Акустику рівня ElectroVoice XZ-series,  JBL-MRX. Тоді можна щось говорити - чути-нечути.

Пан Ігор гарно розписав, якщо у Вас акустика нижче JBL, то беріть підсилювач від Василя, і не морочте собі голову.

Dj_Yura - не про бренд мова, а про рівень. В JBL, як і в усіх інших виробників, акустика різних цінових рівнів і призначень. Наявність червоного шильдику к з заповітними трьома літерами (я про J, B, L))))) ще не гарантія що звук буде посередній. Через необізнаність, чи через несумлінних продавців часто купують акустику призначену для інсталяцій в конференц залах, чи що подібне. А потім дивуються що не звучить.

Я про бренд і не говорив. Не знаю, що потрібно зробити з акустикою GBL, щоб вона не звучала посередньо. Навіть серія JRX, звучить на голову краще ніж всякий там ПАРК, МАГ і т.д.


 

Серію JRX виробник позиціонує як: Пассивные переносные акустические системы эконом класса. Так що про якесь визначне звучання тут говорити не приходиться. Що ж до продукції  "Парк Аудіо", то теж не треба бути так категоричним. Бо одна справа недорогі системи на компонентах EMINENCE  серій Alfa та Beta. А зовсім інша на компонентах B&C. За MAG небуду говорити, бо немав з ним справи.

Колєга поміняв QSC RMX 3051HD на Crown XTi-4000, то казав що по звучанню різниці не почув. Поміняв тільки через вагу, бо працюють по виїздах. По серії XTi йдуть нарікання на відмови ДСП. Ніби в новіших цього вже нема, бо причина була в невдалому роз'ємі шлейфу. А так в цілому підсилювач добрий. Хіба потребує стабілізованої напруги. Це не старі, випробувані часом підсилювачі А В.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти