Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Стилі Yamaha PSR 550
Стилі Yamaha PSR 550

Потрібні Вальс, полька , диско! Хто чим може!!!!!!!!!!

Yaroslav.Olasyuk@googlemail.com

десь через тиждень закину але моя тобі порада - продай цей апарат купи хоч 640))

Якщо можна для ямахи 550 мені також стилів підкиньте. бажано укранських. дякуюююю. 

P.S. на крутыший апарат гроші збираю... :)))

flamingo_v@mail.ru

http://www.psrtutorial.com/sty/yamaha/index.html

Ростиславе,а по твоїй ссилці,там платно?,бо я зайшов,а по англійському ні бум-буб,то побоявся реєструватись,щоб собі "приговор"не підписать,в мене пср-540,хотілося б хороші стилі знайти,і ще,наприклад:стиль з "крутішої "ямахи(Тіроса,1100-ї,9000) буде моя читать?Просто ніколи в очі їх не бачив.Я брав стилі у хлопців із 630-ї,то читає,причому гарніше,ударні сильніше звучать,

>>Ростиславе,а по твоїй ссилці,там платно?

Ні, все вільно.

>>пср-540,хотілося б хороші стилі знайти,і ще,наприклад:стиль з "крутішої "ямахи(Тіроса,1100-ї,9000) буде моя читать?

Моделі вищих серій (починаючи з 1000) мають трошки інший формат: співпадають кількості вступів, варіацій та закінчень. Я не пробував стилі на сумісність, але, підозрюю, що працювати вони будуть некоректно. Прийдеться допилювати...

 

Стиль Ямахи по суті являє собою стандартний міді-файл - можете взяти файл sty, перейменувати у mid та відкрити у будь якому редакторі: Кубі, Кейкволку/Сонарі чи ін.  Відрізняється лише управляючою секцією - розділ файла з різними службовими параметрами.

Для редагування є відповідний софт - було би бажання та час :) ...

Дякую!

Ростислав. А у 500 є редактор стилів. у мене 550 там є. там можна з любого міді зробити стиль. треба - пиши...

ХЛОПЦІ, МАЮ YAMAHA PSR S500 ,МОЖЕ ХТО МАЄ ДО НЕЇ СТИЛІ ТО СКИНЬТЕ.DASYUK R.@YANDEX.RU   

на рахунок редагування, допилювання і створення стилів до ямах, можете почитати тут: http://лайф-кременець.рф/tc-kava-nformatc-ya/2013-12-23/sozdanie-stiley-v-formate-yamaha

копіював собі, щоб не згубилося, та й людям часто пригоджується користуйтеся. Все є розписано покроково

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти