Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Активні мікшерні пульти
Активні мікшерні пульти

Я користуюсь Allen&Heath PA12-CP. Він має 2 по 500 Вт. як при 8ом - так і при 4ом.

Це спеціальна схема розроблена компанією Allen&Heath. На задній панелі мікшера є переключатель.

Як на мене це зручно для озвучення невеликих залів, оскільки більшість музикантів,

які працюють на весіллях та банкетах користуються парою колонок, яка, як правило, розрахована на 8 ом.

А окремий підсилювач, який має 2 по 500 Вт при 8 ом - при 4 Ом. матиме потужність близько 2 по 900 Вт.

Отож половина потенціалу вашого підсилювача, як правило, не використовується.

Для чого платити більше? Ну і вибір активних мікшерів з такю потужністю при 8 ом невеликий. Хіба що

DYNACORD POWERMATE 1000-3. Але це вже інші гроші...

500Watt RMS підсилювача це не є аж якась достатня потужність. Нею нормально можна розкачати АС на 300-350W, що не є вже так і багато. Вмонтовані підсилювачі це завжди компромісне рішення, як і обробка. За все потрібно платити і не будувати ілюзій що "я самий спритний і мудрий". В залежності від класу схемотехніки підсилювача маємо кінцевий результат в звуці. Панове, задумайтесь чому підсилювачі з одинаковою потужністю важать 8, 15 і 25kg, а коштують що важчий, то дорожчий в 2 і більше разів? Це я до того що вбудований підсилювач ніколи по якості не буде на рівні з окремим.

Якщо брати дану модель Allen&Heath PA12-CP. То там підсилювач просто прикручений знизу до пульта і важить десь 12 кг.

Allen&Heath має такий же пульт без підсилювача Allen&Heath PA12.

Це 2 окремі прибори просто скручені в один корпус.

А обробкою я користуюсь окремою Lexicon MX 400. Просто скрутив усе в рековий ящик.

Щодо акустики, то EV -ZX4 він розкачує достатньо.

        Третій рік працюю на Soundcraft Gig Rac 1000st. Ваважаю цю "голову" дуже хорошою альтернативою ніж будь-який "парк" в упряжці з "берінгером" чи "ямою" бюждетного сектору. Досить якісний пульт, з двома шинами виходу, на кожній 7-ми полосний графічний еквалайзер, вбудований ефект процесор, на виході лімітер(який не один раз рятував інтегровані підсилювачі), 2 канали по 500 Вт на 4 Ом - можливо і не так багато на виході, але для роботи в ресторанному залі на 250 місць цілком достатньо, принаймі мені ще жодного разу не казали, що мало звуку, навпаки - голосно! Обробка правда в ньому бідова, але на мою думку ліпша від інтегрантів Ямахи. А от інсерт в ньому тільки один, отже два ефект процесори звичайним способом до нього підключити не можна.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти