Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Активні мікшерні пульти
Активні мікшерні пульти

Доброго дня всім! Хочу спитати поради, чи варто купляти окремо мікшер і підсилювач чи активний мікшерний пульт, а якщо активний то якої фірми?

однозначно окремо


 

а можете обгрунтувати чому...тому що я в тих дєлах не дуже..

http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=132137  Тут ця тема обговорювалась. Раджу топікстартеру перечитати всю гілку мікшерів цього форуму.

Багато людей користуються активними мікшерами і жодних нарікань.

Наприклад, не чув поганих відгуків про DYNACORD POWERMATE 1000-2, чи DYNACORD POWERMATE 1000-3.

В залежності від потреб.Якщо комплект не великий, та повинен  максимально бути мобільний,  в принципі згідний з Андрієм.

Варіант  DYNACORD POWERMATE   напевне найкращий.  Досить потужні, з надійністю теж  на високому рівні,  2 ХОРОШИХ ревера, мала вага і все в одній коробочці.

Фактично дві акустичні стійки, дві акустики (наприклад EV Z4 ) кабеля, мікрофони,цей пульт - займають мінімум місця навіть в легковій машині,та й час на комутацію і визвучку - невеликий.

Звучать "мясисто" - конструктивно закладений LPN -фільтр, можна сказати дуже комфортне звучання (трохи прикрашає). 

" щоб добитись поганого звучання треба ПОТРУДИТИСЬ ".

Хто працює на  DYNACORD POWERMATE думаю важко "пересадити" на інший  пульт...  Як на мене звучить краще ,ніж  Allen&Heath PA-12CP  чи  Yamaha EMX5016CF

Ще якби ціна так не "КУСАЛАСЬ"...............

Якщо використання  комплекту більш професійне - озвучки, використання різних обробок, використання мультікору, декілька моніторних ліній....  тоді  окремо пульт підсилювач, обробку..

 ZECK  PD  звучить дость  пристойно ,а враховуюючи ціну, надав би  йому перевагу  перед  power mate

А я користуюсь BEHRINGER PMP1280S EUROPOWER (http://www.sound-trade.ru/item/id1018/). Маєм те,що маєм!
Активні мікшерні пульти, які мені траплялись, були всі по 4 Ом. Чи бувають 8 Ом?

Бувають ...є в мене такий  2-300  на 8 ом  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти