Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » озвучка живого колективу
озвучка живого колективу

Я тобі написав в лічку якщо є  інтерес-дзвони

дуже вдячний буде потреба обовязково звяжусь

От з обладнанням фірми "Б..." не радив би починати. Та і навіщо така кількість топів -4-и? Краще два, а нормальних. Та і два 2SC достатньо. Ти ж топи в біамп не збираєшся включати? Про той "мацюпуський", теж радив би забути. Це тільки лейба, а звук... Он на OLX хлопака з Закарпаття продає по нормальних цінах Маршали з UK які хош. З моніторами правильне рішення. Для початку можна брати що під рукою є, а потім вже рухатись далі. Ще важлива річ це комутація. Раджу відразу купляти раз, а гідне. Перевірено. Звісно обробку краще не вмонтовану, а зовнішню. Компресор теж може почекати, бо в першу чергу треба компресувати те в чого найбільша динамічна нерівномірність. Тобто бочку і бас, а не голос, як хто думає.

щодо топіків вони вже є (не викидати ж:)) що до фірми Б... пульти вже є (правда в планах є поміняти на б/у саундкрафти чи мекі) що до процесорів обробки звуку то тут ще в пошуку якщо знайду щось пристойне що влізе в мій бюджет то обовязково коплю зновуж таки буду шукати б/у комбік вже є правда ми його не під гітару купляли  а щоб під час застілля до гостей вриватись, тут я здогадувався що то бека але випробувати під інструмент ще нагоди небуло ,

а от що до компресії баса і бочки то є до вас прохання якщо можна конкретніше  як то правельно зробити і яким обладднанням бо в цьому питанні я нажаль нуль повний , буду вдячний

Компресором, звичайно. Під ці цілі і DBX266 підійде. Якщо топи є, то є. В процесі роботи буде відчуватися що потрібно міняти і де вузькі місця. Для лікнепу перечитай цей форум: http://forum.plus-msk.ru/forumdisplay.php?f=17  Дуже багато корисного можна взяти.

Почніть все з якісної АС. Пульт має бути один, а не два Б,,, для обробки треба 2 ревери, компресуйте 2 точки барабанів, бас, духовиків, монітори або якісні, або краще не треба(буде спотворення відчуття) Є на продаж Меккі 20 каналів, та комплект мікрофонів до барабанів Shure. Звертайтесь, що зможу підкажу.

Для визвучки живого колективу  я б рекомендував:

1.Бочка - (мікрофони) AKG D 112 обо AUDIX D 6 - (insert) Drawmer DL241 або щось з dbx.

2. Робочий - (мікрофони) SM 57 / beta 57/ AUDIX  D4. - (insert) Drawmer DL241або щось з dbx. 

3. Хет - (мікрофон) AKG 451/ 414 / AUDIX ADX 51

4. Том 1 - (мікрофон) SM 57 / AUDIX D2  - (insert) Drawmer DS 201/ 404 або щось з dbx.

5. Том 2 - (мікрофон) SM 57 / AUDIX D2 - (insert) Drawmer DS 201/404 або щось з dbx.

6. Басс - том (мікрофон) SM 57 / AUDIX D2 - (insert) Drawmer DS 201/ 404 або щось dbx.

7. Овер лівий - (мікрофон) AKG 451/ 414 /AUDIX ADX 51

8. Овер правий - (мікрофон) AKG 451/ 414 /AUDIX ADX 51

9. Басс - (Di - box) - Klark Teknik LBB100 Active DI / BSS AR133 ACTIVE  /  DBX dB 10 / DBX DB12 Active/. - (insert) dbx 160 / 1046 / 166 / 266.

10. Гітара Л. - (DI - box) -  Klark Teknik LBB100 Active DI/BSS AR133 ACTIVE / DBX dB 10 /DBX DB12 Active. - (insert) dbx 160 / 1046 / 166 / 266.

11. Гітара П. - (DI - box) - Klark Teknik LBB100 Active DI/BSS AR133 ACTIVE / DBX dB 10 /DBX DB12 Active. - (insert) dbx 160 / 1046 / 166 / 266.

12. Гітара Ак. - (мікрофон) SM 57 / AUDIX i5 - (DI - box) - Klark Teknik LBB100 Active DI/BSS AR133 ACTIVE / DBX dB 10 /DBX DB12 Active. (insert) dbx 160 / 1046 / 166 / 266.

13. Клава Л. - (DI - box) Klark Teknik LBB100 Active DI/BSS AR133 ACTIVE / DBX dB 10 /DBX DB12 Active.

14. Клава П. - (DI - box) Klark Teknik LBB100 Active DI/BSS AR133 ACTIVE / DBX dB 10 /DBX DB12 Active.

15. Вокал - (мікрофон модельза потрібністю або за бажанням) - (insert) dbx 160

Пульт: Crest Audio HP8-24практично завжди хватае,інколі я використовую два (якщо потрібно багато каналів та потрібний моніторний пульт)  Crest Audio HP8-32
(мені подобаются ці пульти, е з чим порівнювати - A&H ML 5000 48 system / Yamaha PM5000 /

Обробка : 

EQ - Klark Teknik DN360

Yamaha SPX 990

Yamaha SPX 2000

T.C. M-One

T.C. D-Two

Комутація:

Klark Teknik  DN1248 Plus

8 років відпрацювали кабелі KLOTZ MC 5000 / роз'еми Neutrik ( на мою думку надійніше небува... але це моя думка.)

Рекомендую

Влад Лістопад, я розумію що є бажання показати довжину піпіськи, але йде мова про визвучення весільного гурту. А ви тут райдер професійного прокату  виклали з Кларками і Дравмерами. Це не Шоу Мастер, а портал де переважна більшість скачує мінуси. Будьте реалістом. 

п.Ігор я звами непогоджуюсь , рахую що п.Влад  дав  чітку конкретну відповідь на конкретне питання, вважаю що  так і треба дописувати , особливо що стосується суто технічних питань і тоді небуде потреби шукати необхідну інформації по іноземних ,"ворожих" ресурсах ,все можна буде знайти на нашому всіма любимому сайті

А то на нашому сайті 99% такі що крім еронічної посмішки нічого не викликаютьтипу ти питаєш якій пульт кращий ,а тобі відповідь," бери ямаху  ми з пацанами раз тестували то пульт бомба,правда мордель непамятаю бо ми тоді пяні були" стид і ганьба
 

Богдане, те що Влад дав розгорнуту і чітку відповідь, честь йому і хвала. Але чи кому з користувачів цього ресурсу вона стане у пригоді при вирішенні технічного переоснащення, я щось дуже і дуже сумніваюся. Читаючи список, рекомендованого Владом сетапу, я відразу прикидав його ціну, бо якщо не точно, то приблизно знаю вартість всіх цих компонентів. І з тезою щоб все було тут на ресурсі не погоджуся. Нереально. Щоб була викладена більш-менш адекватна інформація, то повинно щоб була більша активність дописувачів. А то будуть і надалі питання в "продажному" розділі на кшалт: чи краща Beta58A від SM-58. Повірте, я часто доволі некомфортно себе почуваю роблячи дописи на цьому форумі. Бо пишучи про загальновідомі і цілком зрозумілі речі, ловлю себе на відчутті, що це виглядає як якась демонстрація яких особливих знань, чи таке собі самохизування і нарцисизм. Насправді так не є, бо хочу допомогти в порадах елементарного.  Збирання відповідного звукопідсилювального обладнання це справа доволі компромісна і завжди треба розуміти що повинна бути економічна і логічна  доцільність. Співати в Нойман через Бехрінжер не є мудрим помислом. Якщо кому буде корисна порада в сторону обрання рекомендованого цього еквалайзера: http://www.muzikant.ua/ekvalayzer-klark-teknik-dn360.html   , то буду тільки радий. Як і за користувачів які скориставшись порадою, компресують великий і малий барабани цим британцем: http://soundmaster.kiev.ua/shop/dinamicheskaya-obrabotka/drawmer/dl241-jack 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти