Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » озвучка живого колективу
озвучка живого колективу

вкажіть буьласка необхідний мінім обладнання (процесори, пульти ,акустика,мікрофони якщо можна то по брендах) щоб добитись пристойного звучання колективу в складі барабани,гітара,бас,синтюк, дякую наперед всім хто долучиться

Дуже важко щось відповісти. В кожного своє розуміння рівня звучання. Що ж до брендів, то всі фірми випускають обладнання в різних цінових категоріях. Богдан, та і невідомо чи з нуля збирається сетеп, чи розбудовується. Простіше було б по позиціях. Та і не вказані приблизні умови виступу і музика яка буде виконуватись. На мою думку, то найважливіший компонент це АС. Від рівня акустики залежить повне якісне розкриття інших компонентів.

так вибачте, я розумію що питання яке я тут підняв дуже розмазане і нечітке ,але формуючи його я не ставив собі за мету отримати відповідь на конкретне запитання що саме мені потрібно, це я більш менш знаю, а просто щоб почути думки досвідчених людей по цьому питанні  і так би мовити підняти питання живого виконання не в плані ідеології моралі і все таке,у а більш вузькому суто технологічному аспекті що потрібно для того щоб робити якісний продукт скільки товсе буде коштувати і які проблеми можуть виникнути у недосвідчених людей при роботі в живу на цьому обладнанні ну і звісно може щось почерпнути нового для себе,
 

По питанні ціни, то знаю хто користується АС 500$ за пару і щасливий. А знаю хто від користуванням EV ZX5 не в захваті. Праві і ті і ті.

>>По питанні ціни, то знаю хто користується АС 500$ за пару і щасливий.

То про мене:)

Мені здається тобі треба озвучити суму, яку ти готовий потратити і тоді щось тобі та й порадять.

Та сума це таке... Коли йде мова про один компонент, то так. А коли про систему, то тут важливіше бачення питання і системний підхід. Можна робити апгрейд сетапу без кінця. І це нормально. Просто треба орієнтуватися чітко що хочеться в майбутньому. В цьому питанні, на мою скромну думку, найважливіше це розуміння самого питання. Бо з чиїхось порад можна накупувати ого-го... І в результаті це буде купа брухту.

повторюсь Панове то я не для себе питаю а для того щоб на цьому форумі розкрити питання якісного живого звучання так би мовити обмінятись досвідом .

ну звісно якщо я почую тут інформацією і порахую її корисною то я обовязково перед тим як купляти даний апарат випробую його потім обдумаю чи він мені реально допоможе в роботі а тоді вже прийму остаточне рішення щодо його придбання

ну а ціна яку я би був готовий заплатити за повністю сформовану звукову (без врахування інструменту)  то десь в районі 3000умовних доларів ,хоча особисто в мене питання так гостро не стоїть бо  я вже роками збираю свій апарат мені і тут буде простіше щось докупити чи обміняти...

Богдане, така постановка питання не є вдалим помислом. Бо в кожного свої задачі, свій смак, фінансові можливості і т.д. Навіть якщо це стосуються сетапу для озвучування живого акомпонементу. Більше користі буде коли будуть обговорюватися поокремі компоненти. Та і подібних обговорень було вже чимало на різних форумах. Так що незнаю чи хто захоче таку глобальну тему обсмоктувати в черговий раз. Що з того якщо, приміром, я буду викладати своє бачення цього питання. Воно мало кому стане в пригоді. 3000$ ... Половина АС. Менше нема явно куда. Резта на: комутацію, мікшер, еквалайзер, процесор, РА, монітори... Щось не виходить... Це якщо без сабів і кросовера...

Цілком згідний з Ігорем - спочатку треба визначитись з пріорітетами , фінансово доступними, серед певних груп приладів, а потім можна творити десятки(!) конфігураций

може і ваша правда але всерівно дякую що долучились ,а нарахунок того що то вже все давно обговорено то вибачте незнав на подібному форумі я вперше беру участь і мені ще то все нове і цікаве ,хоч я як створював цю тему і сам розумів що це обговорення зайде в глухий кут хтось скаже шо то дорого і не вигідно а хтось що за цим майбутнє на чому і розійдуться  ,а що до кенкретики то скажу таке коли вже вирішу купляти щось з обладнання то тоді вже буду цікавитися вашою думкою колеги по  конкретно  даному приладу

а нарахунок того що 3000 то мізер також заперечень нема  проте я тільки що підрахував мінімум який би я купив і вийшло близько 4000 доларів (це окрім інструментів і мікрофонів) тут я порахував два пульти з проц ефектів кросовер компресор (все берінжер(знаю що га..но але для початку піде)) чотири топи з аміненсами дельтами і вінницікими драйверами ,чотири саба з магами,три підсилювачі кю ес сі і комбік маршал під гітару (той мацюпуськи 15ватний) думаю то би вже якось грало,ага забув про монітори маю ще пару раритетних луганьських динаміка і реківську подобу підсилювача ,:))) на початок пішлоб

а враховуючи що більша половина того в мене вже є і багато що можна купити б/у то думаю що меніб ще з 1000 вічно зелених і мій необхідний мінімум вже є:))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти