Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Який інструмент вибрати для початківця
Який інструмент вибрати для початківця

Привіт всім,

підскажіть будь-ласка які клавіші вибрати для початківця, не для весіль просто для себе, просто для гри і написання своєї музики.

Ціновою категорією плюс мінус 700-800$.

Про себе: великої практики гри на клавішних немає, закінчив колись, ще в школі музичну школу (баян), але дуже люблю українську весільну музику.

Трохи пошукав в інтернеті, розлядав YAMAHA PSR-S550, можливо KORG PA50 але трохи задорого, можливо варто щось дешевше з Casio вибрати. Або можливо краще вибрати щось б/у?

Буду дуже вдячний за пораду.
 

Автоакомпанемент потрібний?

Так потрібен автоакомпанемент, взагалі його можна відключати і грати як звичайно двома руками

.

Ось вам порада, краще зразу купіть щось хороше( а хороше починається від 1200 зелених) щоб потім не ломати голову де продати. Поскачуйте мануали клавіш та почитайте їх, подивіться відео-демки в інтернеті, будете знати що хочете.  б радив би корг серії па, чим дорожча, тим краща. В сторону касіо навіть не дивіться. Можуть бути ямахи, та роланди, але це вже на ваш смак.

А ще краще КЕТРОН АУДІА тоді взагалі міняти незахочетьсяХлопці а давайте радити людині на ту суму що була вище озвучена, просто розумієте бувають в житті ситуації що є певна сума грошей і все ,більше ніде взяти, то що іти банк грабуватиа інструмент треба вже і зарас. То закликаю вас раз ви вже профі то давайте людям поради по конкретно поставленому запитанні.

З того що мені довелось послухати ,найкраще КОРГ ПА 50 (якщо брати б\у то в озвучену суму якраз влізе).Але як надумаєш брати б\у то треба добре дивитись щоб небуло якихось прихованих дефектів і неполадок.

Топікстартер не вказав в який спосіб збирається створювати свої шедеври - на вбудованому секвенсорі, чи програмному зовнішньому. При використанні першого варіанту то сміло можна Roland XP-50, або пошукати Yamaha Motif classic. При другому варіанті - будь яка midiклава  + VST. Та і будь-які інші конфгурації з модулями в тому числі.

Топікстартер вирішив іти традиційним для сьогодення шляхом - просто спитати готовий варіант, не напружуючись вивченням суті предмету вибору, базових понять та читанням уже готових відповідей...

Ростиславе, такий підхід є таки  доволі древнім. Він відображений ще в народній творчості,  де персонажами Іванко і піч.

Панове, я звертаюся сюда для поради, а не для переливання з пустого в порожнє.
Чесно кажучи, я не маю практики і ніколи не писав музику на електронних клавішах, чи то використвуючи встроєний секвенсор, чи за допомогою MIDI-клавіатури і програмного секвенсора.
Читаю в неті, розбираюся з цими двома способами, але ви самі напевно знаєте поки не попробуєш сам, то читання в неті мануалу недостаньо Тому я питаю поради, буду дуже вдячний за пораду.
Також я професійно музикою не займаюсь і цим не заробляю на життя, це просто для себе, душу відвести, просто люблю музику.

 

Виберіть 10 претендентів, а тоді ми вже поможемо...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти